Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most ebből mi lesz?

Szerintetek most ebből mi lesz?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki a jelenlegi osztálytársam barátja volt,de az dobta egy gyökérért(tényleg az a gyerek..)... És még októberben együtt szülinapi buliztunk és ezzel a sráccal nagyon jól megvolt a közös hang,hülyéskedtünk,beszélgettünk meg ilyenek. Most írtam neki,hogy nem-e lenne kedve találkozni velem,de csak barátilag,meg persze,hogy nem baj-e,hogy találkozunk. Ő meg írta,hogy miért lenne baj,ha találkoznánk,meg hogy beszélgethetünk nyugodtan,meg ilyenek. De még azt is hozzáteszem,hogy mindig nézett mikor a suli előtt várta az akkori barátnőjét,és mindig megvolt a szemkontaktust. Lehet,hogy én képzelem be ezt magamnak,de szerintem így volt. Szóval szerintetek ebből lehet több is,mint barátság?
2014. ápr. 5. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok múlik.Persze ne siettess meg ne erőltess semmit,majd minden jön magától.
2014. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dugás...mi lenne....
2014. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!