Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segítene akár csak...

Valaki segítene akár csak abba, hogy elmondja mennyire jó ötlet és ha tud adna tanácsot is?

Figyelt kérdés

Helyesírási hibákér előre elnézést telorol vagyok.

Na az lenne a problémàm, hogy van 1lány aki nagyon tetszik, de eddig nem tudtam,hogyan közeledhetnék feĺé. Viszont mivel most érettségizem és ő eggyel alattam jár arra gondoltam felkérném,hogy legyen a ballagási kìsérőm. Viszont nemtudom,hogyan kéne felkérnem, mit kène mondanom. Valamint,hogy ezek után, hogy lehetne folytatni, hogy valahogy összejöjjek vele. Lányok ti mit mondanátok erre, ha mondjuk azt lehet tudni a lányról, hogy ha elsétálunk egymás mellett akkor nézzük egymást? Egyáltalán jelent-e valamit úgy, hogy nemszoktunk beszéleni egymással csak köszönni.


2014. ápr. 4. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagy önbizalmad és nem akarsz flegma lenni akkor ne úgy kérd hogy "Hallod, legyél már a kísérőm" hanem ez a jó megközelítés miszerint "Örülnék ha Te kísérnél engem, a ballagáson"


Akinek bejössz, úgyis igent mond, aki meg kis hülye az lekoptat..

21F

2014. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kommunikáció alapvető dolog.Szerencsések vagyunk,mert tudunk vele élni ha akarunk.Persze a számítógépes világ ezen nagyon sokat ront.Gondolkozz el ezen.Ha nem használod a természet adta szerveid arra,hogy tájékoztasd a választottat arról amit szeretnél,egyedűl maradsz.
2014. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemis akartam bunkó lenni csak milyen szinten legyen kedves az se mind1, de kösz a segìtséget és semmi képpen nem neten, minden képpen élőbe akarram megkérdezni. Továbbiak érdekelnek még.
2014. ápr. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!