Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25+os szinglik. Ti hová...

25+os szinglik. Ti hová szoktatok eljárni ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 10:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Nekem volt anno volt osztálytársnál h megkérdezte h

Nem e kell egy barátnő, és nemet mondtam mert nekem ö nem jött be.

Természetesen azonnal kaptam a nyakamba a biztos meleg vagyok c dumát.


Úgy h ez mindenképp vicces ha egy nő mond nemet ö a szívtelen dög ha egy férfi ö meleg.

Marhajó nem ?

2014. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is szingli vagyok és nem izgat hogy nincs kapcsolatom. Nem is járok sehova mert anyagilag nem engedhetem meg magamnak és barátaim sincsenek, vagy nagyon kevés akivel el tudnék járni de ahoz megint pénz kéne.


Előbb rendes munka kellene aztán jöhet a szórakozás és a kapcsolat. Ennyi. Nekem lenne rá időm de anyagiakban korlátozva vagyok.


25/N

2014. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit hozzáfűznék.... a legtöbb férfi csak "bas*ni" akar és sajnos nekünk nőknek ezeket a kanos férfiakat kell kiszűrni mert a szex nem elsődleges szempont az ismerkedésnél és ha valaki nem hajlandó emberként tisztelni vagy nőként , hanem csak egy pu-nciként amit este majd meg lehet tömni, akkor azok nem érdemesek egy kapcsolatra.
2014. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Lehet össznépileg szidni minket, hogy bezzeg mi válogathatiunk de a felhozatal kritikán aluli az esetek többségében.

Most komolyan örülnöm kéne annak hogy sokan két lábon járó lyuknak néznek? Vagy a 2 büfögés között odavetett "vanpasid" szövegnek? Csak mert ezt is jelenti hogy vannak próbálkozók. A sokak szerint nekik jár a szex, a csaj meg hogy képzeli hogy nem dobja hanyat magát. Aztán mikor mondom, hogy nem jön az anyázás, kultúráltnak kinéző egyénektől is.

Az eszem megáll, hogy én érezzem rosszúl magam mert az illető fütyüleget meg mindenféle megjegyzéseket tesz hogy mit csinálna velem ha kettesben lennénk. Srácok, komolyan erre irigykedtek, mert én nem rgaszkodnék hozzá felőlem vihetnétek őket.

2014. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

mindjárt megsajnálom az itt siránkozó szingli nőket...

egyre jobban azt hiszem, hogy férfiak és nők bár ugyanazon a bolygón és egy időben, de mégis egy másik világban élnek! én nem azt tapasztalom, hogy igény lenne az értelmes férfiakra! sőt, pont azt veszem észre, hogy primitív bunkókra van igény! hány csinos értelmes nő van akivel néha-néha el lehetne menni mondjuk színházba, vagy esetleg egy kiállításra és utána beszélgetni, sétálni majd beülni valahova. hol van erre igény, sehol! egy leültetett 3-as golfot vezető szotyolázó és két szavas mondatokat alkotó "férfira" nyilván van.

nyilván minden férfi du*gni akar, de a legtöbbje (akiket a nők észre sem vesznek) bőven kivárja azt amikor már a nőnek is van hozzá kedve. megy a rinya, hogy minden férfi csak pi*nának néz, de mégis csak azokkal mentek el akik ilyenek, akik pedig nem azok alapból barátzónába kerülnek vagy a kukába...

2014. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezért vagyunk szinglik mindannyian :)

Így csak magunkkal kell törődjünk így nincs az h luknak néznek meg az se h ki kukáztak.

2014. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
50%

35-ös most komolyan ilyen vitát akarsz? Én meg azt veszem észre hogy csak a műnőkre van igény vagy a játszom az agyam típusú drámakirálynőkre.

Akkor hol az igazság? Ha egy nő önfenntartó, foglalkozik magával és ne adj isten van saját véleménye az már túl sok egy pasinak? Mert szintén ezt látom.

Nyílván vannak kivételek mindkét nemből.

A sajnálatod meg nem kell, köszönöm szépen, tartsd meg mert a jelek szerint neked nagyobb szükséged van rá. Leírtuk a mi nézőpontunkat, azon felháborodni, hogy ez nem egyezik a teieddel kb annyira értelmes mint azon háborogni, hogy lemegy a nap.

2014. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Fiúk-lányok! Elkanyarodtunk a témától. Nem az érdekel, hogy a nők, vagy a férfiak a jobbak, vagy hogy kinek könnyebb párt találni, vagy úgy általában az életben.

Az se érdekel, hogy milyen drága dolog a párkeresés.

Hanem hogy akik járnak valamilyen csoportba, vagy viszonylag rendszeresen látogatnak közösségi tereket (templomtól kocsmáig akármi) "ismerkedési hátsó szándékkal is", azok mégis hová?

Ne haragudjatok, senkit nem akarok megbántani, de csak úgy jelezném, hogy az eddigi közel negyven hozzászólásból csak mondjuk rá, hogy kettő használható volt. És most tapsoljuk meg a 8-as és a 13-as hozzászólókat. Köszönöm nekik. :)

2014. ápr. 5. 19:05
 39/43 anonim ***** válasza:
50%

sajnos kedves kérdező szemtanúja vagy egy heves csatának a szinglik és a nagyvilágiak között.


Sajnálatos módon és hiába szingli vagyok engem hidegen hagynak a 2 mondatos IQ nuku bajnok férfiak, nekem fő hogy legyen értelmes és ne csak a szotyit köpködve két böfögés közt közölje velem hogy du*gni akar. Mert én csak a rendes normális érett felelősségteljes férfiakat szeretem akikből sajnos útszint nem sok van mert ők is azt hiszik nem kellenek senkinek. Pedig belőlük lesz a legjobb családfenntartó.


A többi léhűtő nagyvilági fas*zkalaptól meg kocsmabajnok vagy tekergő válik.

2014. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Ami nekem lejött: Kb. 95%-a az embereknek sehová nem jár közösségbe "párkapcsolatra nyitott lelkülettel".
2014. ápr. 8. 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!