Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25+os szinglik. Ti hová...

25+os szinglik. Ti hová szoktatok eljárni ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 10:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy csomó barátom, meg nem ülök itthon, járkálok én össze-vissza :D

Az az igazság, hogy volt egy 8 évig tartó kapcsolatom, bő 1 éve lett vége, és azóta rájöttem, hogy elvagyok én fаszán egyedül is. Aztán lehet majd ez változik, nem tudom, de most jól érzem magam így.

26/F

2014. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Persze ha jön valaki az életembe, aki hú, de megmozgat, akkor nem mondanék nemet, de nem erőlködök.

26/F

2014. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

szóda,szimpla,ellátó,fügeudvar,holdudvar,vásárok,1-2kisebb városi fesztivál-de sehol semmi


26n

2014. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
vidéken lakom, fizetős szórakozásra nincs pénzem, barátaim nincsenek...tehát szoktam sétálni és így évente kb. egyszer beszédbe elegyedek korombeli férfival, de ennél tovább sose jutunk. ennyi a lehetőségeim tárháza.
2014. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Hát őszintén megvallva nem ilyen válaszokra számítottam.

Néhány példa az én életemből, ahol próbálok új ismeretségeket/ szerelmet találni: filmklubok, előadások, komolyzenei koncertek, táncházak, társasjáték estek, keleti marhaságok, könyvbemutató, szingli kirándulós hétvége, nyári tábor stb.-stb.

Az egy dolog, hogy sokkal kényelmesebb a tévét nézve a laptop billentyűit nyomkodni, de nem igazán élvezetes, legalábbis számomra.

A naptáram most is tele van mindenféle jó programmal, de nem bánnám, ha adnátok még ötleteket, akár itt nyilvánosan, akár privátban. Cserébe igény szerint én is mondok érdeklődésnek megfelelő konkrétumokat, ahol érdemes megfordulni akár ismerkedési célból, akár csak egy jó programot eltölteni.

30f (Budapest)

2014. ápr. 4. 12:50
 16/43 anonim ***** válasza:
Nos akik kifizeti a rezsit meg kiszámolja a kajára valót és kb annyi, az nem fogja a naptárat programokkal telezsúfolni.
2014. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Sehova. Eljárok ismerősökkel barátokkal, ide-oda de nem ismerkedni, erdőbe, barlangba vagy lovaglás közben amúgy sem az a lényeg.

Nem igazán érdekel ez a téma. Plussz én is elég sokat dolgozom.

2014. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Én se járok el sehova mert nem izgat :)

Ezek szerint nem vagyok egyedül.


De szokásaimból ítélve nem vagyok túl kedves, sem mászkálós hacsak én nem akarok v hova menni és ha időm engedi 12 órákat alszom. És az egyetlen szenvedélyem a filmek amit v itthon csinálok v a moziba megyek el egyre.


És mielőtt v ki nyomná az úgy is meg fogsz változni dumát nem hiszem. Kiskorom óta minden szabadidőmet ezzel töltöm.


Szóval a fentiek tükrében nem látom értelmét egy kapcsolatnak, meg igényem sincs rá :)


25 F

2014. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

"manapság amikor a médián és egyéb vonalakon keresztül ömlik a társadalomra főleg a fiatalokra az erotika és a szenvedély szüksége, akkor legyenek olyan fiatal emberek, akikre ez egyáltalán nincs hatással vagy éppen ebből nem akarnak részesülni."


Figyelj cigit is kapsz kb miden sarkon még se mindenki dohányos.

2014. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

sehova, mert bár nem s*zarnám le, de nincs rá időm!

26F

2014. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!