Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-19 éves lányok, ti mennyire...

15-19 éves lányok, ti mennyire vagytok elfogadók a biszexuális fiúkkal szemben, járnátok biszex fiúval vagy kizáró ok?

Figyelt kérdés
19/F bi.

2014. ápr. 3. 22:37
1 2
 11/15 Cintuskaa válasza:
Szia kérdező! a mai világban egyáltalán nem szokatlan a bixeszuáis férfi és NŐ ezt az adottságot kaptad és mindenkiben van egy kis saját nemhez való vonzódás ezzel semmi gond nincs , valószínűleg akik megszólnak azok nem merik ezt belátni:) és te bemered ami nagyon jó!
2014. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányozna, hogy mindenféle nemi betegséget hurcoljon haza a Népligetből meg a meleg bárok sötétszobáiból...
2014. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem zavarna, sőt, kifejezetten örülnék ha az lenne, mivel én is az vagyok, és így már egy dologban egyformák vagyunk :) Voltam is már kapcsolatban biszex sráccal, az volt az egyik legjobb
2014. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Emberek ***** válasza:

Látom itt vannak a csökönyös, és nagyon mélyen heteroszexuális válaszolók többsége, akik fel sem fogják, hogy homoszexualitás is létezik. Nem tudom miért kell elítélni az olyan embereket, akik nem a többséghez tartoznak. Képzeljétek vannak ilyenek is, akik nem kizárólagosan a másik nemhez vonzódnak.

Egyébként kedves kérdező, igaz nem vagyok lány, de aki ezt nem képes elfogadni, az ne hirdesse, hanem, ha ilyen helyzetbe kerül kapjon az élettől egy pofont!

És nyugodtan lepontozhattok, hidegen hagy!

2014. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elfogadom. Járnék. Érdekes lehet, én is bi vagyok. 17/L
2014. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!