Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-19 éves lányok, ti mennyire...

15-19 éves lányok, ti mennyire vagytok elfogadók a biszexuális fiúkkal szemben, járnátok biszex fiúval vagy kizáró ok?

Figyelt kérdés
19/F bi.

2014. ápr. 3. 22:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
7%

Persze, hogy kizáró ok... ne viccelj már.


Miért járnék egy ferde hajlamú félk.csöggel, amikor kaphatok normális fiút is ? Szerencsére még azért vannak, bár kisebbségben.


Bocsi az obszcén kifejezésért, de én így gondolom.

2014. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
69%
engem egyáltalán nem zavarna:) 16/L
2014. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Semmiképpen sem. Nem vagyok homofób, sőt támogatom is a melegek házasságát, gyerekvállalását stb.


DE!

A párom ne szeresse a fiúkat, olyan férfiatlannak érezném ettől. Meg a tudat, hogy volt már fiúval.

Mindig félnék, hogy csak kirakat kapcsolatnak kellek, valójában meleg, megcsal.

2014. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy zavarna:) Mindenki olyan, amilyen, nem kizáró ok a nemi identitása... Ha szerelmes lennék egy ilyen fiúba, eszembe nem jutna ezen rágódni, és főleg nem undorodni tőle. Eső válaszolóra meg nem is mondok semmit, feleslegesen nem pazarlom az energiámat ilyen csőlátású, elítélő emberre. Kérdező, ne aggódj, vannak még ezzel így egy páran szerintem:) 16/l
2014. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én a négyeshez csatlakozom. Legalábbis így elméletben. Ha szerelmes lennék... nen tudom. 19L
2014. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

Kedves 5ös, nem ismerlek de...

...inkább nem is írok semmit olyat.

Az "A" héten a fiúd téged pakol a "B" héten meg a barátját? Vagy 16 évesen beengednél 2 pasit az ágyadba? Hova jutott ez a világ? Nyugi, nem te vagy a hibás. Hanem a szülei az ilyen gyerekeknek! Lórépát gyk és bulizás, hétköznap éjfélig kimaradás, meg facebook retyón és iskolapadban. Amilyen iramban fejlődik a technológia és a világ vele, olyan buták a szülők és a gyerekeik. Egy 28F

2014. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

71%-os! Lehet, hogy újdonság, de a bi- és homoszexualitás nem a 21. század és a facebook találmánya.

Egyébként tanácsom, hogy fuss neki újra a kérdésnek. Hozzád szólt? Ugye, hogy nem... 19L

2014. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
7%

Én mondjuk támogatom az efféle kapcsolatokat...


A melegek nagy része Aidses.. szóval ez a sok csökött agyú, ultraliberális gondolkodású, tojáshéjas seggű kislány nyugodtan hemperegjen ilyen meleg fiúcskákkal... :) Hátha bekap egy kis Aidset...


Természetes szelekció...

2014. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
5-ös vagyok. Milyen cuki itt mindenki hogy így ismer:) Állítom hogy értelmesebb vagyok már most nálatok:) Oltogassatok, nem hat meg...nem osztom az észt...ez egy vélemény, ami mindenkinek van. Attól hogy neked más mint az enyém, nem kell elítélni, köszi;) Jajj és persze azért mert nem undorodnék egy bi sráctól, nyilván egy hülye ku*va vagyok aki 20 fiúval van egyszerre:) Nézzük már meg ki is a szánalmas..
2014. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig 5-ös vagyok

Jaa és kedves 6-os. Hogy jössz te ahhoz, hogy a szüleimet a szádra vedd?? És te oktatsz ki engem..

2014. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!