Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hogy értik azt, hogy...

Mégis hogy értik azt, hogy "lemondani", "feladni" a párkeresést? Ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 13:47
 1/5 LeftBehind ***** válasza:
Mégis melyik része nem világos?
2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki feladja a párkeresést, az a saját részéről nem foglalkozik tovább az üggyel. Nem regisztrál társkereső oldalakra (vagy ha regisztrált, törli magát), nem jár el szórakozni direkt párkeresési céllal, nem erőlteti az ismerkedést minden szóba jöhető ellenkező neművel. Persze ez egyénenként változó, mert van, aki addig se sokat tesz a sikerért, amíg éppen "párkeresés" üzemmódban van. Akad olyan is, aki miután feladja a keresgélést, igénytelenné válik, nem ad többé a külsejére, mert nem akar tetszeni senkinek. Tehát az, hogy ez a kifejezés kinek mit jelent, egyénenként változó, de az egységes, hogy aki feladja a párkeresést, az onnantól kezdve nem tesz semmi szándékosat azért, hogy társra találjon.
2014. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.


Egy csomószor régen én is azt mondtam egy-egy kisebb-nagyobb csalódás után, hogy "na jó, most elég volt".


De amikor megláttam a következő jó csajt, akire állt a cerka, addig tartott a cölibátus és egyből repültem is rá.

2014. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LeftBehind az egyik ügyeletes forever alone :) ő tudja.
2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LeftBehind ***** válasza:
4. Beléd is.
2014. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!