Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy fogjam fel, hogy nem...

Hogy fogjam fel, hogy nem kellek neki? De én nem tudok lemondani róla.

Figyelt kérdés
Van egy fiú egy helyen dolgozunk, totál oda vagyok érte. MÁr millió jelet adtam, barátnőimnek is mondtam h valahogy hozzanak szóba , hogy esetleg fordítva is van e valami szimpátia. De még nekik sem árulja el. Ha olyat mondok neki, ami esetleg zavarbahozná, inkább elmegy, vagy válaszolgat de félrenéz ,elpirul. Egyszer mondta, hogy aranyosnak szépnek tart de ennyi. Annyira fél a nőktől vagy csalódásoktól, hogy képtelen kialakítani bármit is. én meg nem tudom ezt elfogadni mert képtelen vagyok randira menni mással mert nem akarok mással menni. Ő meg senkivel, válogatós is, meg nagyon csalódott is. De nekem akkor is kell, nem tudom hogy bízhatna bennem valamivel jobban mert nagyon ritkán tudunk találkozni. De nem tudok lemondani róla, tervezem, hog ymegkérdezem, hogy lezárjam az egészet, h nem e akar randizni, vagy nem e tetszek neki , hogy legalább tudjam 100%ra, hogy mit gondol rólam. Barátnőm aki tényleg nagyon jól ismeri együtt nőttek fel, azt mondta már az is jó jel, hogy visszaköszön, vagy tudja a nevem mert tőle még az is nagy dolog. De hát nem tudom mit kellene csinálnom. VAgy lehet ráijesztenék ha megkérdezném h nem e akar eljönni valahova?
2014. márc. 26. 00:29
 1/7 Lina93 ***** válasza:

Miért nem beszélsz vele?

Az lenne a legtisztább dolog, egyenesen te beszélnél vele erről.


Mai világban már nem szégyen, ha egy lány kezdeményez.

Legfeljebb megtudod, hogy érdekled-e vagy nem.

Ha igen, akkor megadod neki a löketet ahhoz, hogy ő is nyisson feléd.

2014. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki h hiányzik, hogy nem látom őt minden nap, meg hogy várom,hogy műszakcsere legyen , hogy legalább arra a pár percre beszélhessünk, és abszolút semmi, nem tudom nem fogja fel, hogy én akarom őt, vagy csak annyira nem érdeklem. Csak max megkérdezi, hogy de miért ?
2014. márc. 26. 00:42
 3/7 Lina93 ***** válasza:

Mert várja a megerősítést...

Biztos akar lenni a dolgában.

Kerek-perec meg kellene mondanod, hogy te mit érzel, hogy gondolkodjon el és ne kínlódjon, hanem mondjon valamit azzal kapcsolatban, hogy te mire számíts, mit várj tőle.

2014. márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

REndben.

De nagyon félek, mit mondana rá.

Nem féltem sosem fiúktól, de tőle nagyon, nem tudom mire számítsak.

2014. márc. 26. 01:02
 5/7 Lina93 ***** válasza:

Nincs vesztenivalód...

Próbáld meg, utána ráérsz még idegeskedni, hogy merre és hogyan tovább.

2014. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj, de helyes fiú lehet ez, ha nyomorék létére egy lány tapad rá
2014. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyomi. Nagyon aranyos kedves edes helyes ertelmes pasi. Csak hat kicsit nyuszi.
2014. márc. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!