Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideje lenne lemondani a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne lemondani a nőkről?

Figyelt kérdés

Sajnos semmi sikerélmény nem ért az élet ezen területén.Tisztában vagyok(tisztába tettek)azzal kapcsolatban,hogy mennyire is előnytelen külsőm van.A felszínes nők átnéznek rajtam,sőt ki is nevetnek,míg a rendes,aranyos lányok barátként tekintenek rám az első pillanattól kezdve.

Próbáltam nagyon igényes lenni,gondoltam hátha ez segít.Divatos és (sajnos) drága ruhákra költöttem el a pénzt,elkezdtem egy éve edzeni és szinte tömni magamba a kaját,még ha nem is kívántam(persze nem sok változást hozott),új frizurát vágattam és kéthetente jártam fodrászhoz,a bőrhibáimat kezeltettem kozmetikussal,többféle dezodort és parfümöt kezdtem el használni,reggelente hosszú időt eltöltöttem a tükör előtt,hogy a lehető legtöbbet kihozzam a külsőmből,de továbbra is semmi eredmény.Ma már eljutottam arra a pontra ,hogy feladtam.A kondibérletet nem vettem meg,a drága ruhákat kidobtam,reggel nem mosakodtam és fésülködtem meg.


2014. márc. 7. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem a külsőddel van a baj, hanem a hozzáállással. Sz_rjál rájuk nagy ívben, alázd meg őket.
2014. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
hidd el van akinek ezerszer nagyobb gondjai vannak, nem is egy ember, ne csodálkozz ha nem kellesz nekik ha szerinted csak a külsőre megy mindenki, esetleg az is lehet hogy túl nagyok az igényeid, csúnyácska lánnyal se jött össze?kisugárzás számit a legtöbbet, hiába jársz drága ruhákban, vagy szétfújva dezodorral ha rádnézek és egyből látom hogy boldogtalan vagy, belső változást kéne elérni és sikered lesz,nincs lehetetlen csak tehetetlen
2014. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ők sz_rnak rám nagy ívben.
2014. márc. 7. 14:37
 4/16 anonim ***** válasza:

azzal hogy magadra húzol egy olyan külsőt amit utálsz csak megnehezíti az életed, ki az aki úgy akar élni hogy utálja ezt a sok szirt szart amit leírtál? ahogy kivettem az írásodból te se szereted, akkor ne csináld!

Ha pedig nem vagy meleg ne mondj le a nőkről, csak kitartás majd jön valaki, próbálj meg természetes lenni!

sok sikert!

2014. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Először is: mosakodni, fésülködni nem mások miatt kell, hanem alapvető emberi higiéniai tevékenység. Tehát magaddal cseszel ki, ha elhanyagolod magad és ápolatlan leszel.

Másodszor: nem kell soha senkinek elhinni semmit (hogy ronda vagy stb)

Harmadszor: Nem felszínes nőknél kellene próbálkozni, hanem esetleg olyanokat észrevenni, akik a háttérbe vannak húzódva, mondhatni átlagos lányok (amúgy ők a legcsinibben szerintem).

Negyedszer: Ne lény túl nyájas velük, mert akkor buzybarátnak gondolnak. Merd felvállalni ha kell vicces formában, hogy hűha, de megcsinálnálak. :D Éreztesd velük, hogy farkad van, nem leánynak neveltek.

2014. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
és ettöl most jobb lesz? anökkel szúrsz ki?? nem!! saját magaddal. Egyértelműen nem a külsöd a fő ok hanme valami a viselkedésedben a hozzáállásodban. Nme vgy megfelelöen szocializálva vagy ilyesmi. Nincs az ronda ember aki ne találna párt. Tudom hogy ugyem hiszed el pedig igy van. Lehet fujjolni a nőkre hogy milyen felszinesek de ezt mindneki tudja hogy nem iagz hogy mindenki az. Mindnekinek mással kell emgküzdenie, neked ezzel másnak másal. Másnak ez simán jön magától neked meg nem. Másnak meg oylan dolog nem jön magától ami enked igen vagy majd neked fog. Mindenkinek meg van a kersztje. Feladni a legegyszerübb. Jól tetted hogy változtattál a külsödön mivel az nem jött be most dolgozz a belsödön. Egyébkétnt azt nem irtad le miket tetél, hogy ismerkedtél azokban az idökben amikor odafigyletél a külsödre. Mennyi ideig csináltad?
2014. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem a mosakodás és a fésülködés is nyűg,mint az összes többi sz_rság,mindenki arról papol,hogy adjam önmagam,hát ez lesz az igazi ÉN.
2014. márc. 7. 14:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Mosquito

Nagyon nagy +1

2014. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azok az átlagos lányok bántottak meg legjobban.
2014. márc. 7. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:
T_T Tudom mit érzel....
2014. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!