Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideje lenne lemondani a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne lemondani a nőkről?

Figyelt kérdés

Sajnos semmi sikerélmény nem ért az élet ezen területén.Tisztában vagyok(tisztába tettek)azzal kapcsolatban,hogy mennyire is előnytelen külsőm van.A felszínes nők átnéznek rajtam,sőt ki is nevetnek,míg a rendes,aranyos lányok barátként tekintenek rám az első pillanattól kezdve.

Próbáltam nagyon igényes lenni,gondoltam hátha ez segít.Divatos és (sajnos) drága ruhákra költöttem el a pénzt,elkezdtem egy éve edzeni és szinte tömni magamba a kaját,még ha nem is kívántam(persze nem sok változást hozott),új frizurát vágattam és kéthetente jártam fodrászhoz,a bőrhibáimat kezeltettem kozmetikussal,többféle dezodort és parfümöt kezdtem el használni,reggelente hosszú időt eltöltöttem a tükör előtt,hogy a lehető legtöbbet kihozzam a külsőmből,de továbbra is semmi eredmény.Ma már eljutottam arra a pontra ,hogy feladtam.A kondibérletet nem vettem meg,a drága ruhákat kidobtam,reggel nem mosakodtam és fésülködtem meg.


2014. márc. 7. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az érzés ismerős,csak együtt tudok érezni,mert ugyanebben a cipőben járok sajnos...Mondjuk én amúgy is igényes vagyok magamra,jól öltözködöm meg odafigyelek de teljesen felesleges,ha valóban senkit nem érdekelsz...

Nem tudom te milyen szinten állsz nem is kívülről,hanem inkább belülről mennyire emésztett fel ez a dolog.Engem már szinte teljesen,szóval én már csak némán nézem az összes nőt,sőt amikor tehetem nem is nézek rájuk mert minek... Úgyis levegőnek néznek,mintha ott sem lennék... Én már belefáradtam ebbe a hercehurcába,hogy te meddig bírod azt neked kell tudnod,én 7,lassan 8 év után beleuntam...

2014. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rám úgy érzem pozitívan hatott ez az egész.Éveket öltem abba,hogy megfeleljek a lányok/nők elvárásainak,a kérdés kifejtésében leírt módon.Szerencsére viszonylag hamar rájöttem,hogy ennek semmi értelme.A kijelölt utadon kell haladnod,amin változtatnod nem lehet.Ha az van megírva,hogy nekem lesz párom,családom stb. akkor lesz,ha teszek érte,ha nem.Szóval mostantól csakis azt teszem,ami számomra örömet okoz,végre felszabadult lettem.
2014. márc. 7. 15:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Épp ez a baj,hogy másoknak akarsz megfelelni. Majd ha jól érzed magad a bőrödben,és ez átjön a kisugárzásodon is,akkor kevésbé leszel sikertelen. De amíg pesszimista és negatív vagy,addig felesleges szélmalomharc. Tudom,hogy nehéz egyedül és rossz a sikertelenség,de akkor is magaddal kell megbékélned.
2014. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, mondj le róluk, és kezdj el pasizni!
2014. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as.

Nem tudom látod-e,hogy ez egy körforgás eredménye ha belegondolsz logikusan.hogyan lehetne nem pesszimista és negatív,ha nem sikerül benne semmi,tehát ha nincsen sikerélménye benne?És minek küzdjön az ember olyan dologért/dologban amiben semmi sikere nincsen és csak folyamatosan a kudarcok érik benne?

2014. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most, hogy írtad, hogy az átlagos lányok bántottak a legjobban. Hadd meséljem el velem mit csinált egy átlagos külsejű, mondhatni még csak nem is szép, de tényleg külsőre max átlagos lány. Randiztunk, smároltunk, utána hazaértem keresni akartam, de egy olyan üzenet fogadott tőle, amire álmomban sem gondoltam volna. Konkrétam porig alázott, a külsőmtől kezdve a smárolási szokásomon át mindent amit lehetett és tudott lealázott rajtam, teljesen elvette az amúgy sem nagy önbizalmam. Ilyenek ezek a kedves, átlagos lányok és ezért kell nekünk leadni olyan lányoka, akik nem is szépek külsőre, de sajnos belsőre sem, ahogy megtudtam. Pedig a randin ott nyalt nekem, hogy milyen helyes fiú vagyok.
2014. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!