Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dj nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dj nőkről?

Figyelt kérdés

A barátom az és most megkértem rá,hogy tanítson meg de rendes lemezjátszón nem holmi cd-s szarokon mint pl voksán virág mert az nem tudás.

Szerintetek ez már gáz dolog vagy akár be is jöhetne?

Ha rendesen tudnék mindent nektek bejönne?


2014. febr. 24. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak jó dj lányok is.Nekem mondjuk Dj. Carpenter a kedvencem
2014. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van barátod, nem mindegy az neked, hogy bejön-e?
2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy bicigliző majom, nekik sokat jelent nekünk meg olyan aranyos :D :D :D
2014. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy Denova.

De...nem tőlünk függ, jól kell tudnod, és akkor betörhetsz te is, nem érdekes, hogy mi vagy.

Csak te se vetkőzz, mint ez említett két lányzó, máris értelmesebb leszel, mint az ilyen műdj-k

2014. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott a NERVO pl... szanaszet cuccolnam oket, es a zenejuk is ritka jo :)
2014. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy dj vagy sem... Bár hogy őszinte legyek arra én nem tudok munkaként tekinteni, ebben az országban mindenki dj meg focista akar lenni. :D
2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!