Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk (20 felett)! Melyik...

Fiuk (20 felett)! Melyik hozzaallas a szimpatikusabb egy lanynal?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, es 62 kg, szoval nem vagyok veszesen köver, de azert van rajtam par plusz kg. Viszont dolgozom a dolgon, mar lement nagy resze.

Viszont sokszor nem tudom, melyik a jobb. Ha kemenyen dietazok es sportolok, hogy lefogyjak, de igy akkor nem tudok eljarni ide-oda haverokkal enni, plusz sok idö megy el az edzesre, es mivel a jo kajakrol le kell mondanom, sokszor a kedvem is rossz. De legalabb elöbb-utobb csak fogyok...

Vagy elfogadom magam ugy, ahogy vagyok, es jol erzem magam a börömben azzal a par plusz kg-val. Ez persze nem azt jelenti, hogy abbahagyom a sportot, vagy hogy összevissza zabalnek. De kicsit lazabbra vennem a dolgot. Viszont ez azzal jarna, hogy maradnek ugyanennyi +/- 1-2 kg.


Melyikkel lenne több eselyem ismerkedni?

23L

(Bocsi az ekezetekert.)


2014. ápr. 1. 18:04
1 2
 11/20 anonim válasza:

Nem érzed jól magad a bőrődben, mert elgondolkodtál rajta, hogy változtatnod kéne. Tehát tegyél is valamit. Diéta, sport, pihenés ebben a fontossági sorrendben. Nem csak azért diétázol, mert le akarsz fogyni, ez egy baromság. Csak nem mind egy mit eszel sz@rból nem lehet dolgozni. Minőségi kaja kell még akkor is ha az nem olyan finom.


23/f

2014. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jah, kislány, kínozd magad, hogy tetszél a kanoknak!
2014. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be ha valaki tesz azért hogy elérje a célját, mivel ez a sikernek is a kulcsa.
2014. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Rettentő kínzás hogy sportol és egészségesen eszik..


Ha abbahagyja majd 50 évesen sorvadó izmokkal és gerincproblémákkal fogjs visszasírni.

Jó étvágyat a sütihez..

2014. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ennyi kiló egy 180 centiméter magas csajnak pont jó! 165-höz szerintem 50 körül lenne jó, de ha nagy a melled és szép az arcod akkor tudsz korrigálni.
2014. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Elsösorban magamert csinalom, nem a "kanokert"...

De sokszor ugy veszem eszre, hogy nem eri meg az egesz, hogy tul szigoru vagyok magamhoz.

Na mindegy is, csak nehany velemeny erdekelt, amiket köszönök. :)

2014. ápr. 1. 18:28
 17/20 anonim ***** válasza:

6os: alacsonyabb vagyok, mint a kérdező (153 centi), 52 kilóval, és baromira nem nevezne senki kövérnek, sőőőőőt.... megjegyzem, a kérdező súlya is bőven az egészséges határokon belül van a magasságához képest.


kérdező: szerintem nem kell lemondanod a jó kajákról. a diéta amúgy is egy borzasztó rossz dolog. ha a mekis kategóriájú, amúgy is egészségtelen kajákat kidobod az étrendedből, meg a szénhidrátmennyiséget (kenyér, péksütemények, agyoncukrozott italok) csökkented a napi menüdből, akkor azzal a leghizlalóbb dolgokat már kikerülted, és sokkal eredményesebb a fogyásod. sok hús, és zöldség, ezzel együtt lehet jókat kajálni úgy, hogy az ne menjen a kilóid kárára. a tévhiedelemmel ellentétben a hús és a zsír közel sem olyan hizlaló (normális mennyiségben), mint a kenyér pl. vagy ha eszel is, mindenképpen teljes kiőrlésűt vegyél.

a testmozgást sem kell napi 24 órában nyomni, én esténként egy órára elmegyek futni, és ha még van erőm, akkor kicsit a koli konditermében hasizmozok meg ilyesmi. azzal szerintem bőven leadod a nappal kis bűnözéssel (csoki, édesség, stb) felvett plusz energiákat, és a jó kedélyed is megmaradhat.


elsősorban szerintem az a fontos, hogy TE hogyan érzed magad a bőrödben. a pasiknak nem a számadatok a fontosak, ezt látom mindenütt magam körül. van egy ismerősöm, erősen duci lány, pajzsmirigy alulműködéssel, szóval el tudod képzelni. akármit csinál, akárhogy eszik, eszméletlen, mennyit mozog, nem fogy le. és még alacsony is. és nem is az a szép, homokóra alakja van, ami olyan jót tud mutatni a testesebb nőkön. évek óta barátja van, már együtt is élnek. viszont ismerem, tudom milyen: barátságos, vidám, mosolyogós, jó kedélyű, egyszerűen jó a társaságában lenni és beszélgetni vele, mert mindig jobb kedvre deríti az embert. szerintem ez a lényeg, nem a testtömeg indexed, mert az a kutyát sem érdekli, ha te boldog vagy azzal, amid van. :)


sok sikert kívánok a céljaid eléréséhez és a magad elfogadásához! :)

2014. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szergej55 ***** válasza:
Ha az 55 kiló a cél, akkor legyél annyi. Hidd el, a normális életmódért cserébe érdemes lemondani a "jó kajákról" és a többi egyébről, ezenkívül a sportnak nem a kinézetről kell szólnia, ez életmód. Érd el a célodat.
2014. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony/átlagos testalkatú lányok jönnek be, úgyhogy sorry, de az első variáció.
2014. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 strikeman válasza:
Ezek csak számok! Állítólag a nőknél a 162 cm-hez az 52 kiló passzolna, na meg ott van a testtömeg index, de szerintem ezek semmit sem mondanak. Látni kellene, mert lehet, hogy két nő ugyan olyan magas és megegyező súlyú, az egyik mégis csinos, a másik pedig elhízott. Na meg mitől érzed magad jobban végeredményben? Ha fittebb vagy és könnyebb pár kilóval, mert sportolsz? Vagy ha kedvedre kajálsz? Te érzed! Mi ér neked többet? Hogy elmenj a haverokkal kajálni, vagy az, hogy egészségesebb vagy és jobb a formád? Döntsd el te! Képekkel többre mennénk amúgy. 29F
2014. ápr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!