Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk (20 felett)! Melyik...

Fiuk (20 felett)! Melyik hozzaallas a szimpatikusabb egy lanynal?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, es 62 kg, szoval nem vagyok veszesen köver, de azert van rajtam par plusz kg. Viszont dolgozom a dolgon, mar lement nagy resze.

Viszont sokszor nem tudom, melyik a jobb. Ha kemenyen dietazok es sportolok, hogy lefogyjak, de igy akkor nem tudok eljarni ide-oda haverokkal enni, plusz sok idö megy el az edzesre, es mivel a jo kajakrol le kell mondanom, sokszor a kedvem is rossz. De legalabb elöbb-utobb csak fogyok...

Vagy elfogadom magam ugy, ahogy vagyok, es jol erzem magam a börömben azzal a par plusz kg-val. Ez persze nem azt jelenti, hogy abbahagyom a sportot, vagy hogy összevissza zabalnek. De kicsit lazabbra vennem a dolgot. Viszont ez azzal jarna, hogy maradnek ugyanennyi +/- 1-2 kg.


Melyikkel lenne több eselyem ismerkedni?

23L

(Bocsi az ekezetekert.)


2014. ápr. 1. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lányoknak könnyű ismerkedni, szerintem mindegy. Ha találtál valakit aki normális és fontos neked őt kérdezd meg h melyiket szeretné és tégy a kedvére.
2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha egyszer lefogysz azt sokkal könnyebb tartani.

Tehát most arra menj rá,aztán ha elégedett vagy akkor sokat lazíthatsz.

2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
165 cm-hez nem tűnik olyan soknak 62 kg, de ebből a két adatból még nem tudjuk milyen alakod van. Személy szerint nem szeretem a nagyon sovány lányokat, de neked kell jól érezned magad a testedben.
2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem. Mar a jo kajak latvanyatol szaladnak ram fel a kg-k. Sajnos ilyen alkat vagyok...:(
2014. ápr. 1. 18:08
 5/20 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem. Mi a lószar? Elrettentő látni még férfiként is, hogy valaki komolyan így gondolkodik!


Asszony, inkább legyél boldog és "laza" mintsem egy savanyú piszkafa! magadat teszed tönkre, hogy az istenbe nem látod? Nem kell a címlapcicákat példaképnek tekinteni, szokjatok már le erről. Sokszor még a címlaplány sem hasonlít arra a lányra, aki a címlapon van!

2014. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de a 62kg-t ehhez a magassághoz koránt sem mondanám nem "nem vészesen kövér"-nek. Ehhez a magassághoz, az 55kg a nem vészesen kövér, és mondjuk 48 a jó.
2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Maradjunk annyiba h nem mindegy mennyire vagy izmos. 165cm 65kg-os csajt is ismertem akinek a testén 10% alatt volt a zsír szóval nehogy már 48 legyen a jó pfej.
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hatos, te ostoba.
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A 48 a jo? Azert anorexias nem szeretnek lenni...-.-

Amugy az 55 a celom.

2014. ápr. 1. 18:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Evés: rendszeresen, pl. 4 óránként. Ezt tartsd be! Figyeld meg, hogy változó lesz mennyit tudsz enni. Az lehet is. Az egyszeri bezabálás/nap, na az a kövérség rögös útja :DD


Sport: szintén rendszeresen. Törekedni kell a rendszerességre. Ha egyszer csinálod csak, vagy hébe hóba, és nagyon megerőlteted magad az csak fájdalom, kudarc vagy sérülés.


Egyszóval a lényeg a mértékletesség, és a rendszeresség a kajában is és a sportban is. Csinálj táblázatot és tartsd be! Én pl ezt csináltam és tartom magam hozzá. És a haverokra szánt időm is belefér. Nem kell mindennap bekúrni, különben sem :D


28/f

2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!