Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok a Istenfél...

Fiúk! Mit gondoltok a Istenfélő lányokról? Kevesebb az esélyük nálatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek :)

2014. márc. 29. 17:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

?? Én egy szóval sem írtam, hogy felszínes lenne a kérdező.


És ha valaki komolyan veszi a vallását, akkor nem fog jól kijönni egy ateistával, mivel az alapvető értékrendjük és gondolkodásmódjuk szöges ellentétben áll egymással.


Tegyük fel, hogy te pl meg vagy arról győződve, hogy a lopás a világ legnagyobb bűne, és halált érdemel, akkor nem fogsz lepacsizni egy színesfémtolvajjal és örök hűséget esküdni egymással nem?


Magyarán, ha a kérdező meg van arról győződve, hogy Isten létezik, az egyház parancsait betartja, akkor ésszerű kezdeni olyannal, aki tagadja Isten létezését és hülyeségnek tartja a törvényeket? Hmm? Szép kapcsolat lesz és hosszú, az biztos.

2014. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Semmiképp.

Nem szeretem az ilyen agymosottakat.

2014. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ha házasság után csak gyermeknemzés céljából szexxelnek, akkor sokkal kevesebb az esélyük nálam.
2014. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy ilyen kérdésre bukkanok itt.

Valószínűleg téged kereslek..... Persze ha a kor is hasonló:)

23/F Egy Keresztes Imahadjárat Imaharcos.

2014. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Örülök, hogy egy ilyen lányt keresel! :)

Viszont a korkülönbség elég nagy.

2014. márc. 29. 20:39
 36/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem reagálsz?

Komolyan érdekel, hogy miért nem akarsz vallásos közegből párt. Ez valami perverzió, hogy az atesitákra buksz?

Úgy látszik jól sejtettem, hogy tinilány vagy még. :)

2014. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
egy pillanat és válaszolok, csak még nem tudtam végig olvasni mindent a levelek miatt.
2014. márc. 29. 20:47
 38/41 A kérdező kommentje:
Szóval. Először is azt leszögezném, hogy nem kifejezetten ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, hanem mert érdekelt a téma. A koromat hagyjuk. Nem gondolom, hogy ez fontos, bár igen, lehet, hogy emiatt több bennem a naivitás. De egy ember sem tökéletes, nem igaz :) És mivel nem ismerkedés céljából írtam a kérdést, egy szóval nem mondtam,hogy ateista fiúkat keresek. Ha pedig mégis, valószínűleg akkor is kiírtam volna, mert érdekel. Nincs ebben semmi perverzitás. Nem gondolnám, hogy ez egy betegség lenne, nem hiszem, hogy ebből (a hitből) ki kéne gyógyulni.
2014. márc. 29. 20:59
 39/41 anonim válasza:

Én is vallásos vagyok. És igen, nagyjából ilyen válaszokat vártam...

Kedves Előző, a kérdezővel értek egyet. Ez miért lenne perverzió?Egyszerűen ott is körül kell nézni, mert én pl akiket ismerek vallásos fiúkat, annak életkora 60-nál kezdődik :D ...

(bocsi: 16/L)

2014. márc. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Hát, előző menj ifjúsági közösségekbe :D Ott találsz,

De azt még midnig nem értem, miért nem akartok magatokhoz hasonlóval kedzeni. Ha én normális, tisztességes nő vagyok, aki aktív életet él, akkor evidenst, hogy ilyen férfit is keresek. Ha atesita vagyok akkor ateistát keresek. Ha vallásos akkor vallásosat. Szerintem így érdemes.

2014. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!