Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok a Istenfél...

Fiúk! Mit gondoltok a Istenfélő lányokról? Kevesebb az esélyük nálatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek :)

2014. márc. 29. 17:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Túl sok vita lenne közöttünk ezzel, és valószínűleg az világhoz való viszonyunkkal kapcsolatban, szóval jó eséllyel nem illenénk össze egy ilyen lánnyal.
2014. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Persze, részletezem. Mondjuk, ha a lány, nap mint nap megemlíti Istent. Esetleg közterületen imádkozik. De egyébként olyan mint a többi ember. Persze amelyik, nem mutogatja magát és nem flegma stb... És mondjuk igen, szexuális kapcsolatot, nem szeretne létesíteni a párjával a házasságig.

A #7. válaszolóval viszont nem értek egyet! Semmi köze nincs a hitnek a szépséggel. Különben is, az utóbbi relatív.

2014. márc. 29. 17:58
 13/41 anonim ***** válasza:
a kérdésedben szereplő információ miatt még nincs kevesebb esélye..nem startol mínusszal nálam, de ha fanatikusan gyakorolja a vallását..minden vasárnap ha törik ha szakad templomba kell ülni, böjtölni 40 napig..zarándokutakra menni..ha véletlenül megfogom a kezét is elpirul és egy puszi már szexnek minősül..sőt szex csak gyermeknemzés céllal lehetséges és azt is csak szigorúan házasságot követően, a családja teljesen kikészül ha én nem olyan vallású vagyok mint a lányuk pl görög katolikus vagyok és a csaj római katolikus vagy református vagy...stb....akkor esélytelen!
2014. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
#13. Köszönöm :) Nem kell templomban ülni minden vasárnap, nem gond, ha más a vallásotok, nincs zarándokút :) És szex nem csak gyermeknemzés céljából.
2014. márc. 29. 18:03
 15/41 anonim ***** válasza:
38%

És miért jó próbára tenni az idegrendszered nap mint nap?Utálom a prűd p i cs á kat.

Aki istenhívő,az nálam egyből megy a gyengeelméjűek csoportjába,az agyunk azért van,hogy használjuk,de gondolom neked nincs elég belőle,ahhoz hogy erre rájöjj.

2014. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen lányok inkább keresgéljenek vallásos körökben.


Elvégre, téged kérdező nem zavarna, ha a párod furcsán nézne rád, ha nekiállsz imádkozni egy feszület előtt, vagy folyton Istent emlegetnéd? Ahogy valószínüleg neked se lenne kellemes, ha ő meg folyton a szexről beszélne és próbálna rávezetni. Csomó feszültég és nézeteltérés adódna, mivel másként gondolkodtok, más fontos nektek. Kellemetlen. És gondolom, majd a leendő gyerekeidet is vallásosan akarnád nevelni. Nem kényszeríthetsz rá egy ateista embert, hogy ezt elviselje.


Mindenki kezdjen a saját faj

tájával. Te kezdj vallásos fiúkkal, akik megértenek téged, és együtt tudjátok gyakorolni a hiteteket. A többi férfit hagyd meg azoknak, akiknek fontos a szex és másként gondolkoznak.

2014. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
NEm feltétlenül, de legtöbbük személyisége miatt nem nagyon kezdenék velük.
2014. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Nem zavarna szerintem.

Régebben én is "vallásos" voltam. Legalábbis úgy neveltek csak közben én láttam ezt-azt meg rájöttem bizonyos dolgokra. De ettől függetlenül nem érdekelne mert vannak ilyen ismerőseim többen is lányok és attól még ugyanolyan emberek. Vannak dolgok amiben egyet értek velük, van amit feleslegesnek tartok de szerintem ha szeretjük egymást akkor ilyen apróságok miatt nem lesznek nagyobb problémák közöttünk.


Régebben is ez jellemző volt, hogy a nők vallásosabbak voltak.

24/F

2014. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem kimondottan szimpatikus lenne egy ilyen lány.

Írtam Neked privát üzenetet, kérlek olvasd el.

2014. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

Szinte 0 eséllyel indul.

Ennek az egész Istenfélésnek semmi értelme nincs. Még, ha minden úgy van ahogy a bibliában le van írva, akkor is, Isten azt akarná, hogy boldogan éljünk, úgy ahogy nekünk tetszik ne pedig dogmatikus, nagyrészt értelmetlen és frusztrációhoz vezető szabályokhoz igazodjunk egy alaptalan félelem miatt.

Az egész gyónás, imádkozás, könyörgés úgy értelmetlen és a mögötte álló mentalitás úgy értelmetlen ahogy van.

Szóval én mint nagyrészt racionális de nem teljesen hitetlen ember így látom és én kerülnék egy ilyen lányt.

26/F

2014. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!