Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki egy...

Van itt olyan lány aki egy teljesen másik multiverzumból érkezett és ismerkedne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg nagymuterodat. :D
2014. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezem. Egyébként hány éves vagy ha lehet tudni?
2014. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Psy baba?
2014. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok, írtam püt, ha gondolod válaszolj.
2014. márc. 23. 18:39
 5/8 anonim válasza:
Persze :D
2014. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

az előbb láttam valahol.

2014. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

"A multiverzum egy speciális és összetett elmélet, amely azt feltételezi, hogy a mi univerzumunk mellett számos más univerzum is létezik, s ezek együtt tartalmazzák mindazt, ami létezik és ami létezhet: a teljes világűrt, időt, tömeget, energiát és teret éppúgy, mint a fizika törvényeit és azokat az állandókat, amelyek leírják őket. Az elméletet Andrej Linde orosz fizikus fejtette ki az 1980-as évek elején, azonban a tudományos világ elsőre nem fogadta tárt karokkal az elméletet. Napjainkban viszont már szélesebb elfogadottságot nyert. Ezeket a különféle univerzumokat a multiverzumon belül párhuzamos univerzumoknak is nevezzük."


Ha ezen elméletet vesszük alapul; sok sikert.

2014. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelen! 19L
2014. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!