Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért voltam kevés ennek a...

Én miért voltam kevés ennek a pasinak? A másik lány miért jobb?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy sráccal. Nagyon jó pasi, számomra ő lett volna a tökéletes külsőleg. Aztán még szimpi is volt ahogy beszélgettünk. Én 175/62 kg vagyok, hosszú barna hajú, de elég visszahúzódó és csendes vagyok. Önbizalom nulla kb. És ő rámozdult egy másik csajra, ismerem is. Nagyszájú, buta kicsit, olyasmi magas mint én de húsosabb, olyan 70-72 kg lehet. És félig cigány, tájszólásos is.


De ő akkor miben jobb mint én?


2014. jan. 16. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a másik csaj hamarabb lefeküdt vele. Nálam ez jó érv. F
2014. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The Guard ***** válasza:
62%
Tájszólásban.....
2014. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban önbizalomhiányos lennél, ahogy állítod, akkor nem gondolnál olyat, hogy te jobb vagy bárkinél is. Hülye kis p.csa vagy. Én sem választanálak téged.
2014. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy fiú ismerősöm aki ismer mindhármunkat azt mondta hogy "Jaj, őtőle sem akart semmit ez a srác, csak könnyebb lett volna lefektetni". Pedig én is lefeküdtem volna vele, oké nem biztos hogy hamar, de igen, simán. Mert nagyon vonz.


De ennyire ki tudják szűrni hogy ki az akit nagyon könnyű, meg ki az akit nehezebb megfektetni?

2014. jan. 16. 22:58
 5/7 anonim válasza:

Véleményem szerint azért mozdult rá, mert ahogy fogalmaztál "kicsit buta" a lány. Ha a srác megkapja amit keresett benne, nyugodt szívvel röppen másik virágra.

Legyen önbizalmad! Nem jobb nálad, csak könnyebb játszadoznia vele. Jobbat érdemelsz! :)

2014. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Lehet, hogy tényleg könnyebben kaphatóbbnak gondolat. De lehet, hogy neki pont a husisabb, nagyszájú, magabiztos lányok tetszenek és te nem.
2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert lenyeli.
2014. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!