Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Ti mit szólnátok hozzá,...

FIÚK! Ti mit szólnátok hozzá, ha kapnátok hagyományosan írt szerelmes levelet egy lánytól?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akibe azt hiszem szerelmes vagyok(mindennap gondolok rá stb.) és amúgy kicsit szégyenlős vagyok, nem mindenkivel, de úgy általában, úgy gondoltam írok neki egy levelet. ti hogyan reagálnátok rá? az esély nem sok lesz, hogy kitalálja ki vagyok, és az a baj, habár egy intézménybe járunk, ritkán látom, és kb 2x beszéltem vele, de ő túl jó számomra... ja és már 18 éves vagyok:) nem lenne gyerekes dolog?
2014. márc. 21. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy tetszik-e a lány vagy sem...
2014. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan? Szerinted mit? :)

Én, ha tetszene a lány tökre örülnék meg aranyosnak tartanám, és át is venném az irányítást, elhívnám találkozni, stb. Ha meg nem, akkon kicsit kínos lenne és valami kevésbé fájdalommentes módon igyekeznék lekoptatni.

De én nem reménykednék olyasmiben, hogy a levelet elolvasva annyira megtetszik neki a személyiséged, hogy érdeklődni kezd irántad. Nem mondom hogy lehetetlen, de legyen annyi önkritikád, hogy nem ebből indulsz ki.

Inkább úgy fogd fel, hogy feldobod az érmét, és bepróbálkozol a srácnál - írásban persze.

2014. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy mi ez a "túl jó nekem" szöveg? Ha tényleg túl jó, akkor mit akarsz tőle? Ha meg csak azért mondogatod, hogy legyen mire fognod, ha nem jössz be neki, az egyrészt kamu, másrészt a végén te is elhiszed, és akkor tuti, hogy semmi esélyed.

Inkább mond azt, hogy ez vagy te, érdekel egy srác, vagy te is őt, vagy nem. Ettől még nem lesztek jobbak vagy rosszabbak.

21/f

2014. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy túl jó, hogy nagyon jól néz ki, amennyire tudom aranyos személyiség, és sok lánynak tetszik. nem azért mondom, mert azt akarom hallani, hogy 'jajj, attól még lehet valami', és sajnáltatni se akarom magam. nem így értettem.
2014. márc. 22. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ha a levélre nem kapsz választ, már nem mehetsz oda hozzá, hogy megtudd, mit gondol rólad. mert nyomulás.
2014. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!