Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanárnők, Ti mit szólnátok ha...

Tanárnők, Ti mit szólnátok ha egy diáklány szerelmes lenne belétek, hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Sajnos én is bele estem ebbe a hibába, hogy beleszerettem a tanárnőmbe, és nem tudom eldönteni hogy viszonozza, vagy csak túlságosan kedvel szinte már kivételezik velem. Ha valaki tudna nekem segíteni lehetőleg felnőtt az írjon nekem ! köszönöm.:)

2014. márc. 18. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy tanárom aki tetszik.. De még meg sem fordul a fejembe, hogy viszonozva van-e a dolog. Hiába beszélgetünk sulin kívül, meg facebookon.
2014. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ide T.nők fognak írni?Ne nagyon reménykedj.Egyébként a gyakori és megjegyzem a helyes hozzáállás az az h nem reagálnak sehogy.Még akkor sem ha az illető diák 2szemközt előáll egy ilyen vallomással.Megtartják a távolságot mert ez fontos a munkájuk miatt is hiszen mi lenne egy ilyenből...de vannak kivételek amikor a tanár nem lesz távolságtartó ugyanúgy kedves marad sokszor kivételez a diákkal de ez igazán ritka esetben a szerelem jele.Persze a kamasz azt hiszi mert dúlnak a hormonok talán szeretethiánya is van...az hogy kivételez kedves egy tanár nem jelenti azt alapesetben hogy...amikre te gondolsz.Ezt csak a te érzéseid miatt látod bele.Nem fog örökké tartani...:-) csak azt tudom tanácsolni próbáld visszafogni magad koncentrálj a tanulásra és ne ess bele abba a hibába hogy színt vallasz...később úgyis megbánnád...
2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!