Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Ti mit szólnátok hozzá,...

FIÚK! Ti mit szólnátok hozzá, ha kapnátok hagyományosan írt szerelmes levelet egy lánytól?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akibe azt hiszem szerelmes vagyok(mindennap gondolok rá stb.) és amúgy kicsit szégyenlős vagyok, nem mindenkivel, de úgy általában, úgy gondoltam írok neki egy levelet. ti hogyan reagálnátok rá? az esély nem sok lesz, hogy kitalálja ki vagyok, és az a baj, habár egy intézménybe járunk, ritkán látom, és kb 2x beszéltem vele, de ő túl jó számomra... ja és már 18 éves vagyok:) nem lenne gyerekes dolog?
2014. márc. 21. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Először röhögnék. Aztán meg végignéznék magamon, hogy puncinak néz-e az író vagy férfinak.


Miért nem lehet odamenni és beszélgetni?

2014. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki fog röhögni. Ez a generáció már nem vevő ilyen aranyos dolgokra.
2014. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Az a gond ha ismerne naponta találkozotk, beszéltek netán szóba már szerelmet vallotok akkor elmegy, de látatlanban levéllel kissé elrettentő, de próbáld meg, hátha bejön neki
2014. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem jó ötlet. kicsit hagyományőrző próbáltam lenni, de személyesen nem merek odamenni, mert túl jó.
2014. márc. 21. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ h tetszenél e.
2014. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogy röhögném ki ha azt se tudom,ki az?

Istenem...

18/F

2014. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
a hagyomány az hogy a férfi ír levelet a nőnek, nem fordítva...
2014. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Bár nem vagyok fiú, szerintem mindenképp próbáld meg! Egyáltalán nem rossz ötlet. Sokkal jobb annál, mintha elektronikusan küldenél neki levelet.
2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jajaja írj csak neki, legalább lesz mit kirakni a fiú wc-be és röhögni rajta :D
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi a francért röhögné ezt ki bárki 18 évesen?

Kevered az általánossal.

2014. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!