Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nehéz a pártalálás?

Szerintetek nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
párt lehet bárhol :D de abban nem nagyon hiszek h hosszú éveket kibírnák ugyanazzal a nővel.Ahhoz túl különlegesnek kéne lennie.
2014. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szóval elég könnyű is meg kr*va nehéz is.
2014. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki komoly, hosszú időre tervezett kapcsolatot akar, annak nagyon nehéz.
2014. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Párt találni szerintem könnyű, na de megfelelő párt már nagyon nehéz tud lenni szerintem.

19/L

2014. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz.

Alkalmit szerintem is könnyű,de az nem is pár.

2014. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy te így gondolkodsz. Én megismerkedtem még tavaly egy csajjal, akivel nagyon bírtuk egymást, de mondta, hogy csak barátok lehetünk, mivel a magasabb csávókat szereti, meg a vagányabbakat.

Később össze is jött egy munkatársammal, és nagyon jól megvannak.

Látod, egyes csajok azt eldobják, akit kedvelnek, ezek szerint van válogatnivalójuk bőven, neked is ki kéne ezt találni valahogy.

2014. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha abba a felső százalékba tartoznék, akiknek van kiből válogatni, akkor nyilván kitalálnám. Viszont ha senki nincs, akkor kicsit problémásabb a helyzet...
2014. márc. 20. 20:32
 18/18 anonim ***** válasza:
A csajról, akiről beszélek, nem felső százalékban van, csak képezte magát, jól öltözködik, megismerkedik egy rakás csávóval, és kiválasztja a neki megfelelőt. Ennyi.
2014. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!