Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18/F Szűz vagyok még és ez...

18/F Szűz vagyok még és ez már nagyon zavar. Vannak itt helyes lányok? Lehet itt ismerkedni? Egy jó kinézetű helyes srác vagyok. Képet kűldők.

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még és ez nagyon zavar?????
2014. márc. 20. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt ismerkedj, mert azon afelül, hogy esetleg összejön egy menet, em leszel előrébb

A szüzesség elvesztése nem csak arról szől, hogy a péniszed volt-e már nőben vagy sem.

Hiszen a szüzesség az egy állapot, ha esz barátnőd akt meg tudtál fűzni, és kialakítasz vele egy ormális párkapcsolatt, akkor le fogtok feküdni..

Ez dicsőség, ezért érdemes..de szerezni valakit,nhogy megfektess, hát kicsit számpnalmas.

18 évsen tudod mennyien szüzek meg (a jórésze annak is akik a nagy kalandjukat mesélik:))


A férjem is 18 elmúlt az elsőnék, az exem pedig velem vesztette el 19 évesen, csak két példa a életemből..


Nem kell ezen görcsölni, ezen pánikolni..

Itt a tavasz,zsonganak a méhek, a lanyok is..lehet felszedni a csajokat...

A 18 éves csajok, ha pl már nem szüzek nem várnak éveket a kapcsolatban, csak pár hőnap után ha működik fognak szexelni..a nyárra már nem is leszel szűz.


Szerintem inkábba barátnőfronton kellene bevetned magad, nem külön a szüzességelvesztésén..hisz az elsőből következik a második..

2014. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne hangoztasd, hogy csak a szüzességedtől akarsz megszabadulni.


Neked sem kéne egy csaj, aki csak az autóját akarja veled lemosatni, nemde? :)

2014. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés rosszabb, mint az egész chat.hu együttvéve, pedig az se kutya...
2014. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy jó pasi vagy, bizonyisdbe!
2014. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!