Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavar ha egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha egy helyes fiúnak vagy egy szép lánynak hézag van a foga között vagy kapafoga van? Melyik a zavarób? Ez kizáró ok lehet h járjatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizáróok, és egyik sem zavar:)
2013. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem zavaró, még a szexepilje is lehet
2013. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapafog zavaróbb, de egyáltalán nem feltétlen kizáró ok. Lánynál. Fiúnál nem tudom, nem vagyok egy nagy pasiszakértő.
2013. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
A hézag nem zavarna,a kapafog igen.
2013. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem mindkettő nagyon zavar. Egyszer volt egy nagyon helyes srác akit látásból ismertem, aztán egyszer rám vigyorgott és kiábrándultam belőle.. nagyon nem volt esztétikus a látvány ami fogadott. Viszont olyan is volt, hogy egy olyan pasi tetszett meg aki egyébként hidegen hagyott volna, viszont annyira gyönyörű, szabályos fogsora és konkrétan csillogó mosolya volt, hogy majd' megőrültem érte a mosolyának köszönhetően.


Dehát ez is emberfüggő, én kényes vagyok erre, van aki kevésbé. .)

2013. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!