Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bélyegeznek meg minden...

Miért bélyegeznek meg minden megnyerő külsejű pasit a lányok azzal, hogy nekik már sok lány megvolt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a jó nőket is lotyónak bélyegzik.
2014. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert a pasik is megbélyegeznek minden jó külsejű nőt, hogy már mindenkinek megvolt ;)
2014. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűsítik, hogy minden csaj (vagy a zömük) tapad rájuk, és ők élnek is a lehetőséggel. És gyakran nem is tévednek nagyot.
2014. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez egyáltalán nem fair, hogy ezzel az indokkal utasítanak vissza.
2014. márc. 18. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Az sem fair, ha lekváznak, édesem. :)
2014. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy srác jól néz ki, jó a kisugárzása, egyből azt gondolják, hogy sok lánynak bejön, és biztos összejött egy-két lánnyal a sok közül.
2014. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyünk már képmutatók, ez a valóság!
2014. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az emberek előítéletesek.Rólam sokan azt hiszik,hogy már jó pár barátnőm volt(fogalmam sincs,hogy honnan szedik),pedig nem volt egy sem.Soha nem találtam olyan lányt,akinél éreztem volna,hogy tényleg megbecsülne,azért nem is kezdtem kapcsolatba egyikkel sem.Addig várok,amíg nem találok egy ilyen lányt.


23/F

2014. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindet, csak azt, amelyik bepróbálkozik, tekintve, hogy róluk valóban tudom, hogy ilyenek.

Például egyik osztálytársam azzal indokolta, hogy egyszerre 3 lányt szédít, hogy ne essék folt a férfiúi büszkeségére - 14 évesen :-)

A negatív tapasztalatokból indulok ki, igyekszem elkerülni, hogy átb*sszák a búrámat.

Bocs, ha zavaros lett.

2014. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!