Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon miért írhatta ezt a...

Vajon miért írhatta ezt a lány? Női taktika?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyet csinálni, de ismerősnek jelöltem egy ismeretlen lányt a facebookon. Valahogy rátévedtem a p(r)ofi(l)jára (közös ismerősünk nincs), megírtam neki, hogy meg szeretném ismerni. Erre az volt a válasz, hogy szívesen ismerkedne, beszélgetne velem, de előre bocsátja, hogy van barátja...


- illendőségből írta ezt, arra számítva, hogy úgysem fogom tovább forszírozni a dolgot, vagy komolyan gondolta az ismerkedést? Ha igen... szerintem nagyon h.ulye?


- ha ilyet válaszol egy lány mi zajlódik le benne? Tetszenek neki a fényképeim?

- mégis, hogy gondolta (már ha gondolt is egyáltalán valamit), van barátja, de egy vadidegen fiúval ismerkedik (akinek felhívta a figyelmét, hogy van párkapcsolata)? Kicsit abszurdnak tűnik ez nekem.


Szóval hagyjam a fenébe, vagy ez gyakorlatilag zöld út, és csak "kéreti magát"?


2014. márc. 18. 18:16
 1/7 anonim válasza:
10 ezer forintért megmondom.
2014. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedni, beszélgetni minden hátsó szándék nélkül lehet. Aztán ha nem tartod tiszteletben, hogy párja van, akkor próbálkozhatsz. Lehet, hogy össze is jön. Amúgy ne akard a nőket megérteni.
2014. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátságra gondolt Maximum.De szerintem a pasija nem fogja tolerálni, hogy más pasikkal írogasson fb-on.Tali ebből biztos nem lesz,mert nem ugyanolyanok a szándékaitok!
2014. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vágom mit nem értesz ezen. Te jelölted be, te kezdeményezted az ismerkedést, nem ő. Valószínűleg van barátja és nem akar komolyan ismerkedni, de beszélgetni vagy hasonló az oké nála, mi itt a probléma? Szerintem túl bonyolítod kissé, főleg, hogy ismeretlenként jelölted be és egyből hülyeségeket feltételezel.
2014. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek sok mindenkivel, mindenféle ismerkedési szándék nélkül. Szeretek új embereket megismerni. Ha úgy érzem, hogy a másik "nyomulni" szeretne, akkor szoktam írni, hogy van barátom. Aztán rábízom, hogy ennek tükrében akar-e még diskurálni vagy sem
2014. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy csajozni akarsz, vagy csak beszélgetni. Amint megvan a döntésed, ne engedj belőle. Ez a csaj csak barátkozni akar. Ha te csajozol, akkor keress egy másikat, tele van velük a face.


32F

2014. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz egy pszichopatànak és kedve van beszélgeznie veled. Ha ez gond és egy barát nem elég akkor ezt eltévesztetted.
2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!