Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit érez?

Manoka21_ kérdése:

Szerintetek mit érez?

Figyelt kérdés
meg ismerkedtem nem rég egy fiúval barátként indultunk de mind a ketten bejöttünk egymásnak,mindig van közös témák nincs nálunk kínos csend sem, telt az idő és le is feküdtünk egymással,nem is egyszer. de mikor oda került a téma hogy mi ketten azt mondta nagyon jól érzi magát velem és a szex is nagyon jó de mégsem akar párkapcsolatot velem ugyan úgy találkozunk, mondtam neki akkor legyünk barátok de ő azt mondta hogy mi nem tudunk barátok lenni mert ő nem tud így nézni rám. Kérlek segítsetek hogy tudnám magamnak megszerezni? :) Előre is köszönöm a válaszokat.. :)

2014. márc. 17. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Jot ėrzem
2014. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nagy János22222 válasza:
Zárd be egy pincébe.
2014. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valami gátlás visszatartja a fiut
2014. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak kihasználna, nem? :)
2014. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem párszor megkap még, közös programok stb...tuti siker!
2014. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
annyira sokszor nem találkozzunk nem tudom miért de mikor találkozzunk ketten vagyunk filmezünk meg párszor ittunk együtt. most azon gondolkozttam hogy van két nagyon jó barátja és csináltatok neki egy árnát a képükkel szerintetek siker? :)
2014. márc. 17. 22:32
 7/10 A kérdező kommentje:
párnát.. bocsi :)
2014. márc. 17. 22:33
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves florin08: nem érzem azt hogy csak kihasználni akarna mert ha nem is fekszünk le akkor is ugyan úgy találkozik velem. és tök jól elhülyülünk :)
2014. márc. 17. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:

De összejönni mégse akar veled! :)

Persze minden fiúnak jólesik,ha lehet egy olyan lány barátnője, akivel tud hülyéskedni, szórakozni, akiben megbízhat, elmondhatja a gondjait, meghallgatja, segíti...és ha még le is fekszik vele, hát az tökéletes.

Nem is kell neki kapcsolat, mert mindent megkap tőled...de sosem fog felvállalni! :)

2014. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de hát figyelj pont ez a lényeg hogy megkapja egy nőtől amire szüksége van akkor..nemsi értem... :)
2014. márc. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!