Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan 15-16 éves...

Vannak még olyan 15-16 éves lányok akik nem isszák le magukat minden héten?

Figyelt kérdés
Én sajnos nagyon kevés olyan lányt ismerek aki nem megy el minden héten bulizni és hányja össze magát.Csak én vagyok vele úgy , hogy vonzóbbnak tartom azokat a lányokat akik nem lesznek alkoholisták 16 éves korukra? Bár mindenkinek más az ízlése, én is csak kíváncsi vagyok hogy vannak-e még lányok, akik normálisak.

2014. márc. 17. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek pár olyat és még szépek is :D

16/F

2014. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kapásából is tudok 2 ilyen lányt, kár, hogy Ők nem akarnak még pasit sem :/
2014. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én utálom az alkoholt :) De a bulikat és a tömeget is xD
2014. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én még sose voltam részeg. Egyszerűen csak nem vonz... 15L
2014. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor sajna nagyon rossz társaságban vagyok mert én ilyeneket nem ismerek :D Na mindegy majd valamikor csak találok egyet.
2014. márc. 17. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, konkrétan egyszer voltam részeg, amikor éhgyomorra befaltam 1/2 tálca likőrös sütit... 16/L
2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
14 vagyok, es soha nem voltam még rèszeg , nem is nagyon szoktam alkoholt inni , ha meg iszom akkor is mértékkel.A legtöbb lány azt hiszi , h ha részegre issza magát menő lesz...
2014. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!