Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek! Van e olyan, aki...

Hölgyek! Van e olyan, aki kipróbálta már az online társkeresős ismerkedést és szívesen írna ide (esetleg levelezne) a tapasztalatairól?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: nem ismerkedni szándékozom, hanem eszmecserét folytatni a témában. Hogyan áll neki a nő, mit érez, mi tetszik neki és mi keseríti el, mennyire volt sikere a regisztrációjának. Ha úgy tetszik a társkeresés lélektana érdekel. 24F
2014. márc. 16. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Szia! Hát nekem eddig semmiféle jó tapasztalatom nem volt ezekkel kapcsolatban! Rengeteg a szexőrült, itt ne értsd félre, nem vagyok prűd, de mikor a 2. kérdése az, hogy van a webkamerám, akkor már elborul az ember elméje.. Két emberrel találkoztam eddig ilyen társkeresőkről, az egyikről kiderült, hogy csak szexet akar a "randi" végére, mellékesen folyamatosan sms-ezett közben, valószínűleg más lányokkal, a másik is végülis csak azt akart, de ő ráadásul egy barátja profiljával ismerkedett, szóval nagy csalódás volt, mikor egy szőkésbarna, mély barna szemű, magas srácot vársz, és odajön egy hozzámképest (168 cm) teljesen alacsony, fekete hajú srác..
2014. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több oldalra is regisztráltam. A hülyék mindenhol megtaláltak. A fizetős oldalakról töröltem is magam, hiszen miért fizessek 500 ft-t (csak írtam egy összeget), ha nem vagyok elégedett az oldallal?

Sokan hazudnak az ilyen oldalakon, felét sem szabad elhinni.

2014. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Negatív tapasztalatok. Rengeteg levél, fele szexkapcsolatra szóló meghívás mikor ki volt írva hogy komoly kapcsolatot keresek. Tőlem 10-20-30 évvel idősebb pasik is irogattak sokuk családos.

Válaszoltam mindenkinek, de mikor mondtam, hogy nem egészen ilyen embert keresek sértő jelzők tömkelege. Hosszú magyarázatokat kértek miért nem, ha adtam az volt a baj ha enm adtam az volt a baj.

Ami betette a kaput azok a képkéregetések voltak. Törlötem magam mindenhonnan ennyit nem ért nekem az egész.

2014. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!