Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis ki találta azt ki, hogy...

Mégis ki találta azt ki, hogy könyvtárban jól lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én nem azért megyek oda, kifejezetten zavarna, ha valaki ott próbálna megkörnyékezni és szerintem nem vagyok vele egyedül.
2014. márc. 16. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet h lehet csak hallkan
2014. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Ez maximum az 'ámerikái' filmekben jó csajozási módszer,
2014. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Én ugyan pasi vagyok, de el tudom képzelni a lányok helyzetét. Azért vannak ott, hogy nyugodt, csendes körülmények között tanuljanak, olvassanak, böngésszenek könyveket stb. Ilyenkor szerintem kifejezetten idegesítő lehet, ha valaki odalép ismerkedési szándékkal.
2014. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kömyvtár marketing osztálya
2014. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A könyvtárosok.
2014. márc. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kitaláció, hanem igaz. Volt régen, az én fiatal koromban, és azelőtt. De azóta már eltelt sok év... ma már szerintem nem igaz.
2014. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen lehetett, mert akkor nem volt internet ami az emberek szobájába hozta el a tudást, hanem mindenki könyvtárba járt. Ma már megcsappant a könyvtárat látogatók száma, azok akik benéznek oda azok is téll. azért mennek, mert máshol nem tudnak nyugodtan tanulni.
2014. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos kérdés. :-) Hidd el, lehet ismerkedni ott. Pl tanulási, olvasási szünetben egy közös kávé vagy dumcsi...
2014. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy általános iskolai, középiskolai, egyetemi, vagy városi könyvtárról van-e szó.
2014. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem 3csaj környékezett meg könyvtárban..mondjuk az egyik túl erőszakos volt.

meg mondjuk ennek már 10éve.

2014. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!