Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni egy srácot, már 3 éve tetszik. Mindig csak néztük egymást, egy kicsit (tényleg kicsit) szemeztünk, aztán már nem járt azzal a busszal, amelyikkel én. Kb fél év után átszoktam egy másik buszra, és mit ad az ég? Jé, ott van ő. Kb 3 hónapig "folytatjuk amit elkezdtünk" aztán megint buszt vált. Ez így megy már régóta. Szerintem lejött neki, hogy a társaságból, akikkel suliba járok, valakinek tetszik, mert valaki mindig nézi őt, hogy éppen mit csinál. Éppen most volt egy váltása kb két héttel ezelőtt. Mit csináljak? Lehet, hogy "megijedt" tőlem? Szeretném, ha tudná, hogy tetszik nekem, de mindig félek megfogadni a tanácsokat, hogy "figyeld pár másodperccel tovább" stb. ezek olyan sablonosak. Mit tegyek?

2014. márc. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ülj le mellé, kérdezd meg időd, mondj valamit rá hogy ahj, megint késni fogok, meséld el hogy múltkor is ez volt stb, valószínű reagálni fog aztán mondod hogy a nevem xy ő is bemutatkozik elkezdtek beszélgetni következő alkalommal már tudatosan odamész máskor ő is fog kialakul barátság és gyorsan viszed is tovább ... Csak egy példa volt :)
2014. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre már gondoltam, de az a helyzet, hogy félek mások véleményétől. Hogy pl elmondja a haverjainak, hogy "na, a csaj akit a buszon szoktam látni, ma odajött hozzám. úristen mit képzel ez magáról?" és már tényleg olyan régóta figyeljük egymást (részemről legalábbis), hogy nagyon furán venné ki magát.
2014. márc. 15. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahha szóval a nők még használhatják ezt a mennyi az idő módszert :DD
2014. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor élj mások véleménye alapján ... Erre mit vársz mit mondjak? Szenvedj akkor ha neked az a jó.
2014. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el jobban fogod érezni magad akkor is, ha lekoptat, mint ha itt kínzod magad hosszasan.


20/f

2014. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!