Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól teszem hogyha nem találkoz...

Jól teszem hogyha nem találkozom vele többet?

Figyelt kérdés

Volt már 2 komoly kapcsolatom, ők elég normálisan tudtak viselkedni. Van összehasonlítási érzékem.


Na 4 alkalommal találkoztunk egy fiúval, az első alkalommal nagyon aranyos kedves volt, akkor ismerkedtünk meg. A második alkalomnál is lehet mondani hogy normális volt, de volt egy két fura beszólása.

A harmadik randi volt az amikor már olyan mérhetetlenül bunkó volt, hogy több alkalommal megsértett én akkor közöltem vele hogy még egy ilyen és itt se leszek.

Jó be is fejezte, de ma teljes mértékben túl lőtt azon a célon amikor azt gondolom hogy soha a büdös életbe nem szeretnék róla hallani.

Imádom a kutyákat, voltunk sétáltatni is. Mondta hogy menjünk el hozzájuk és kutyázzunk.

Na így is történt, imádni való kutya, és én mint nő, babusgatni cifrázva beszélni is szeretek vele. Na beszélgetek a kutyussal, amikor úgy rám kiabált hogy: "mi a f***t képzelsz ez is egy csivava ne merj vele így beszélni meg ne halljam még egyszer"

Mit ne mondjak hideg zuhanyként érintett. Na mondom rendben 5 perc és úgyis lépek de nem akartam elrohanni, bár szinte a könnyeimmel küszködtem hogy ne hogy meg lássa, mert 1 az érzékeny vagyok, 2 pedig eget verő bűnt nem követtem el.

Aztán hipp hopp bocsánatot kért hogy nem úgy gondolta ne haragudjak, olyan sokat úgysem beszélek vele hogy megszokja.

Nem tudom hogy én vagyok túl érzékeny vagy más is így reagált volna?


2014. márc. 13. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy srác enyhén tudom is én.. skizofrén?
2014. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez bolond,én tuti hanyagolnám
2014. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy tapló, hagyd a francba.
2014. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg ki írsz erről kérdést???:O
2014. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HOGY MERSZ IDE ÍRNI? MEGINT TALÁLKOZUNK ELPICSÁZLAK FIGYELD MEG, A KUTYÁMAT MEG K:RVÁRA HANYAGOLD !!!
2014. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha így érzed,ne talizz vele
2014. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretném megérteni a női gondolkodást, amire talán most remek alkalom adódik!


Szóval, adott egy srác, aki a harmadik randin megsért, de annyira, hogy már akkor azt fontolgatod, többet nem is találkozol vele. De hogy hogy nem, mégis randevúzol vele, immáron negyedik alkalommal, amikor úgy beszél Hozzád, mint egy kóbor kutyával, de még most is azon rágódsz, hogy jó-e ha nem találkozol vele többet. Megmondanád, hogy mit kell ezen gondolkodni? Annyi értelmes, normális fiatal férfi és srác szaladgál a világban, de Neked mindenképpen ragaszkodnod kell valami idióta, skizofrén, csillogó szemű görcshöz. Kérlek magyarázd el, hogy mit kell ezen ennyit gondolkodni!

2014. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!