Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » INTP, ENTP, INTJ lányok Pest...

INTP, ENTP, INTJ lányok Pest megyében?

Figyelt kérdés

Pest megyei INTP ENTP vagy INTJ lányok nyugodtan írjatok!

Értelmes válaszokat várok előre is köszönöm mindenkinek. Akár privátban is :)


2014. márc. 13. 20:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
sosem választottam ezek alapján senkit, az általános mód hogy aki megtetszik megismerjük aztán kiderül h milyen is valójában...sokszor a látszat csal, nas
2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

[link]


pedig van értelme, több, mint annak, hogy kedves pesti lánnyal ismerkednék. lefordítva legyen okos és racionális, nem baj, ha kicsit paraszt is hozzá, és lehet dumagép is.

2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne játsszátok már az öregembert, három kattintás rákeresni.
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
12 es. Jó meglátás egy kellemes kis beszélgetés vagy ismerkedés miért olyan nagy baj?
2014. márc. 13. 20:23
 15/31 anonim ***** válasza:
Soory, nem tudtam, hogy már ezeket is jegyzi a google... azt hittem, valami szleng. :D
2014. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
37%

intp:Mindenre logikus magyarázatot keres, ami érdekli. Elméleti beállítottságú. Az absztrakt fogalmak jobban érdeklik, mint a társas viszonyok. Csendes, kiegyensúlyozott, ugyanakkor rugalmas. Rendkívüli módon képes egy problémára összpontosítani. Kételkedő, olykor kritizál, viszont mindig elemző hozzáállású.


entp:Gyors, találékony és egyenes beszédű. Figyelmes, másokra ösztönzőleg hat. Jól belátja a lehetőségeket és képes ezeket mérlegelni. Jó emberismerő. A rutin untatja, ritkán csinál valamit kétszer ugyanúgy, ezért mindig más érdekli.


intj:Eredeti gondolkodásmódú, és mindent megtesz elképzelései megvalósításáért. Könnyen felfedezi a külvilágban az összefüggéseket, mintázatokat, és messzemenő magyarázatokkal áll elő. Ha elhatározza, a munkáját alaposan megszervezi és végrehajtja. Kételkedő és független. Magasak az elvárásai, mind másokkal, mind saját magával szemben.


A kérdező meg egy nagy ef a esz,ha így akar ismerkedni és még értelmes válaszokat is vár a csökött agyat feltételező kérdésére.

2014. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld a K.R.E.T.É.N típust keresni, pont olyan mint TE.
2014. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Már mondtam Neked, hogy Pest megyében csak PINA típusú lányok vannak! Mit nem lehet ezen megérteni?
2014. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszból mit nem lehet érteni emberek? Mindössze beszélgetni akarok egy értelmes lánnyal aki a 3 felsorolt típus egyikébe bele tartozik.
2014. márc. 13. 20:34
 20/31 anonim ***** válasza:
én INTJ vagyok és számomra teljesen logikus, hogy valaki a saját személyiségtípusának megfelelő párt keres, akár itt, akár máshol.
2014. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!