Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról ha a...

Mi a véleményetek arról ha a lány kezdeményez? (:

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aranyos dolog, de helyzetfüggő :-)
2014. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindig lenyűgöz ha egy lány mer lépni azért amit szeretne.
2014. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Go for it!
2014. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csináld. semmi rossz nem történik
2014. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elvész a varázs
2014. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ízlésesen csinálja, akkor oké. Pl. mosolyog, szemez, picit akár flörtöl is, abban nincs semmi rossz, és legalább a srác is tudja, hogy mi a helyzet.
2014. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 C0r3 ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne. Az a helyzet, hogy én sosem kezdeményezek. Életem első barátnője is úgy jött oda hozzám. Ha odamegyek egy lányhoz, aki megtetszik nem tudhatom mit gondol rólam. De ha egy lány jön oda hozzám, akkor már alapból sejtem, hogy külsőre oké vagyok. :D Így valahogy könnyebb, de valószínűleg fordítva is így van. (16F)
2014. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az hogy megelőzött :D


kivívtátok az egyenlőséget de ne csak ebbe éljetek vele hanem akkor is amikor bevásárlásnál cipelni kell a szatyrokat

2014. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Pl. mosolyog, szemez, picit akár flörtöl" ezek olyan jelek amiket még a vak is meglát-megérez , mán megbocsáss. lehet én vonatkoztattam el nagyon, vagy beteg a képzeletem, de a kérdésből én olyat következtettem, hogy odamegy köszön, elkezd beszélni a csaj a sráccal
2014. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne,de mióta a valóságban élek,azóta tudom,hogy velem ilyen soha nem fog történni.Így is elkerülnek a nők,hát még kezdeményezni...
2014. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!