Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz az, hogyha egy lány...

Enaa kérdése:

Gáz az, hogyha egy lány kezdeményez (pl. elhívja moziba, ráír face-en)?

Figyelt kérdés
nem akarok nyomulós lenni, de szerintem a srácnak nincsen elég mersze meghívni. de tudom, hogy én is bejövök neki.
2014. febr. 7. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! :)
2014. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, a kezdeményezés pedig nem egyenlő a nyomulással.
2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát van amelyik fiú nem szereti. Inkább jelezgess neki :D

Lájkold be a képét vagy hozzászólását , hátha rád ír. Vagy linkelj ki egy zenét , amiről tudod , hogy a kedvence. :)

Bár amennyiben biztosra tudod , hogy bejössz neki , akkor kérdezd meg , hogy nem lenne-e kedve beszélgetni :)

2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lájkold be a képét vagy hozzászólását , hátha rád ír."


Tipikusan rossz hozzáállás. Sokan 'kedvelik' a hozzászólásaimat (képeket nem töltök fel bizonyos okok miatt), de szemben sincs, hogy írjak nekik.

Ha kezdeményezni akarsz, mindenképpen élőben tedd.

2014. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. Ha picit félénkebb a srác akkor ezzel azt érzi hogy lehet a lánynál esélye és bátrabban fog kezdeményezni. De viszont ha mindig neki kell akkor egy idő után bizonytalan lehet abba hogy lehet e a hölgynél esélye és akkor változhatnak a dolgok negatív értelemben.

Szóval írj nyugodtan, hívd el őt valamerre :) Ha élvezed a társaságát és szívesen vagy vele akkor te is lépj mert egy párkapcsolat két emberen múlik :)

2014. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért lenne az? Nem értem... Nem láttál még igazi nyomulós csajt. Ez még nem az. :D Ha meg bejön a csaj, nincs az a férfi, akit zavar a nyomulása.


24f

2014. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony úgyhogy hajrá! élőben vagy facen meglehet ezt dumálni, persze élőben a jobb :D
2014. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. megfogadom
2014. febr. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!