Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kinek kell megtenn...

Szerintetek kinek kell megtenni az első lépést? (a fiúnak vagy a lánynak? ) Ha a lány kezdeményez akkor, hogy veszi ezt a fiú?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Annak aki szeretné. A 21. században ez már nem nemhez kötött.
2014. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annak, aki türelmetlen. Nemtől független.
2014. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó! Ugyanis nem minden fiú szereti , ha egy lány kezdeményez , viszont egyre többen vannak úgy , hogy félnek a sok kudarctól.

Próba cseresznye :)


F/18

2014. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Ez tényleg változó. :)


Én egy boltban dolgozom, és megtetszett az egyik vásárló. Szinte majdnem minden reggel jött, nagyon gyorsan megtetszett. Elkezdtem vele beszélgetni, sokat mosolyogtunk egymásra, éreztem, hogy "alakul valami", de ahogy teltek a napok, nem lépett a srác. Úgy gondoltam, kezdeményezek én, mi vesztenivalóm? Egyébként azért is mertem megtenni az első lépést, mert látszott a fiún, hogy visszafogott. :)

3 hónapja együtt vagyok vele - köszönhető ez annak, hogy volt bátorságom nyitni felé. :)

Egyébként megköszönte, hogy kezdeményeztem, mert ő azt mondta, félt.


Nyugodtan nyiss felé te is, nincs vesztenivalód!!! :)

2014. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolso koszi :) en leginkabb azon parazok hogy mit mondana mar nagyon regen szemezunk de felek hogy valami olyat mondana ami rosszul sne mert amugy vn baratnoje harom eve de ez a hol van hol nincs hol szeret hol nem teljesen ossze vagyok zavarodva
2014. febr. 9. 19:17
 6/9 anonim válasza:

Nincs mit megköszönnöd. :)


Szerintem jobb megtudni az igazat, mint bizonytalanságban élni, hogy most tetszel e neki, vagy sem. Nem? :)

2014. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de :) ebben is igazad van
2014. febr. 9. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárki megteheti.
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a lány kezdeményezze mer a mai fiuk mint én félünk:(
2014. febr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!