Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Az gáz, ha látszik egy...

FIÚK! Az gáz, ha látszik egy lányon, hogy belétek zúgott? Csökken a vadászösztön, vagy vonzó is lehet?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerem, nem tudom van-e csaja, de nem tudom titkolni, hogy iszonyatosan tetszik.

Ilyenkor ő megijed, vagy örül, vagy mit érez?? (elvileg nem vagyok csúnya, vagy ilyesmi)



2014. márc. 9. 22:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát már túl vagyok ezen a kihasználás dolgon, bár lehet csak nagy a szám és nem mennék bele.

("Sajnos" nem tudom ki a kristóf az éjjel nappalból...)

2014. márc. 9. 22:58
 12/14 anonim ***** válasza:
ugyan lány vagyok,de szerintem is akkor imponáló számukra,ha kölcsönös:) 18L
2014. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A fiúk általában nem próbálkoznak olyan lányokkal, akiről süt az elutasítás."


Ez igaz, ezzel nem tudok vitatkozni.


"De azért próbáld visszafogni magad, mert ha látja, hogy nagyon odavagy, akkor megszivathat.

Nekem egyszer egy fiú ismerősöm mondta, hogy a barátnőjén annyira látszott, hogy le akar vele feküdni, mert akárhányszor találkoztak, olvadozni kezdett. Nem is lett a kapcsolat hosszú távú.

Szóval a pasik ilyenkor mindig arra gondolnak, ha egy lány szemmel láthatóan odavan, akkor azt könnyű lefektetni. Szóval ne add magad olyan könnyen.

25 /N"


Ez viszont akkora marhaság ahogy van. Nem azért volt az rövid kapcsolat, mert a csaj olvadozott le akart feküdni vele, hanem mert nem passzoltak. Az ilyen hülye történetek, meg tanácsok nehezítik meg nekünk normális srácoknak a dolgát, mert belekódoljátok a hülyeséget az összes többi csajnak a fejébe. Ne mutasd ki, hogy tetszik, hogy rajongasz érte, mert akkor nem fog szeretni, kõnnyűvérűnek tart majd. Ez mekkora marhaság. Tudod mennyire örülök ha végre találok egy csajt akinek nem csak a szabvány lefitymálló hideg szenvtelenséget lehet leolvasni az arcáról? Hát nagyon. Tudod mennyire szar ez?Hogy mennyire megnehezíti az ember dolgát?


Arról nem is beszélve, hogy minden csaj játsza a nehezen kaphatót, aminek max a szexben kellene megjelennie, de manapság már az ismerkedésnél is tapasztalom ezt, mert tele van beszélve a fejetek olyanokkal, hogy "nem fog szeretni ha hamar kiterítitek a lapjaitokat".


Nem véletlen, hogy ennyi síró topic van amelyet férfiak indítottak itt, melynek témája a nők felől jövő elutasítás. Persze ezek nagyon elegánsan azzal el vannak intézve, hogy nem férfi, nem ember az illető.


Ha rám hallgatsz kérdező akkor nem építesz kővárat magad köré. Én pl baromira tudom szeretni, ha látom egy nőn a tetszést, a vonzódást. Ez max annak probléma, aki el van árasztva puncival. A férfitársadalom többségével nincs ez, a fentebb részletezett okok miatt.

2014. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm utolsó.:) Azt veszem ki, h a többség abban ért egyet, hogy nem kell szégyellni a vonzalmat. Én is így gondolom. Mondjuk nyomulni eddig se tudtam és nem is fogok. De nem fogom véka alá rejteni, amit érzek, nem baj, ha látszik.
2014. márc. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!