Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Az gáz, ha látszik egy...

FIÚK! Az gáz, ha látszik egy lányon, hogy belétek zúgott? Csökken a vadászösztön, vagy vonzó is lehet?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerem, nem tudom van-e csaja, de nem tudom titkolni, hogy iszonyatosan tetszik.

Ilyenkor ő megijed, vagy örül, vagy mit érez?? (elvileg nem vagyok csúnya, vagy ilyesmi)



2014. márc. 9. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14 vagy? :D
2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha bejön, akkor nekem nagyon vonzó :)
2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet az vonzó
2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, de ha nem lenne senkim (most nincs), én örülnék neki. Ha lenne valakim, akkor nem foglalkoznék vele egyszerűen. Ha próbálkozna, kikosaraznám. De ha nincs senki más a képben, akkor szabad a pálya.


De mind mások vagyunk!


23/F

2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első: Jogos jogos. :S De sajna már huszonéves vagyok.

Sose tudom, hogy ez előny-e vagy nem, ha látja-e.

2014. márc. 9. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

A fiúk általában nem próbálkoznak olyan lányokkal, akiről süt az elutasítás.

De azért próbáld visszafogni magad, mert ha látja, hogy nagyon odavagy, akkor megszivathat.

Nekem egyszer egy fiú ismerősöm mondta, hogy a barátnőjén annyira látszott, hogy le akar vele feküdni, mert akárhányszor találkoztak, olvadozni kezdett. Nem is lett a kapcsolat hosszú távú.

Szóval a pasik ilyenkor mindig arra gondolnak, ha egy lány szemmel láthatóan odavan, akkor azt könnyű lefektetni. Szóval ne add magad olyan könnyen.

25 /N

2014. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: én is 20 vagyok, csak ez olyan kislányok viselkedés! :D
2014. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyira tetszik, hogy akár ki is használhatna. Jó hülye vagyok, mi?

Azért köszi a figyelmeztetést, igazad lehet.

2014. márc. 9. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Kristóf az Éjjel-Nappalból? :P
2014. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod kedves kérdező. Nehogy kihasználjon már téged! Erőt ehhez! A válasz pedig: ha bejön nekem is a lány, akkor ott nagyon eldurvulnak a dolgok...:D
2014. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!