Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak így elszállva...

Miért vannak így elszállva maguktól a mai csajok akik még szabadon vannak és miért nem adnak esélyt soha, hanem helyette udvariasan leráznak?

Figyelt kérdés
26f
2014. márc. 9. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 A lány neve: Béke ***** válasza:

Nem ismerem az életét, semmit nem tudok róla, hogy olyan tanácsot adjak, amit ténylegesen fel tud használni.


Kivéve azt, amit már írtam. A sablonokkal pedig semmi gond az égvilágon. Ha valami fáj, a világ legnagyobb közhelyét, mondogatod, "Az idő minden sebet begyógyít"


Közhely? Igen. Ettől még igaz, hasznos, értékes gondolat. De ha van új a tarsolyodban, rukkolj elő vele, s most már ne velem, hanem a kérdezővel foglalkozz.

2014. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat egyik alappillére a kölcsönös tisztelet. Márpedig aki saját magát huszadrangú senkinek titulálja, arra elég nehéz felnézni és tisztelni...

Tegyél azért, hogy tiszteletreméltóbb legyél. Például ha rossz az állásod, keress jobbat. És így tovább. Ez abszolút reális, megvalósítható cél, hát tegyél érte, hogy elérd!

2014. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Azon vagyok nem véletlenül tanulok de ez nem ilyen egyszerű..
2014. márc. 9. 21:53
 44/51 anonim ***** válasza:

42#. cö-cö..."Például ha rossz az állásod, keress jobbat. "


Könnyű ezt mondani! A mai világban? Mire fel? Ha otthagyja a munkát és lenne másik munka, így becsajozna?

Ez lenne a megoldás? Kötve hiszem!


Ha jól értelmeztem, a kérdező felsőfokú tanulmányokat folytat! Gondolom, levelező tagozaton!


Ez már önmagában tiszteletre méltó, hogy valaki tanul is és mellette dolgozik is!


Speciel én erre nem lennék képes! Vagy tanulok, brutális erőbedobással, de nem dolgozom!

Vagy dolgozom!de jól leírtam :))


Hány év van a diploma megszerzéséig? Szülőknél vagy albérletben lakik a kérdező?

2014. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem egyszerű, én is pontosan ugyanezt csinálom. Utálom, hogy 9-10 óra után még ülhetek neki tanulni, és a hétvégémből legalább még egy napot elvesz.

De pont emiatt büszke is vagyok magamra! Az emberek többsége képtelen erre, inkább élete végéig elvan a langyos pocsolyában ilyen-olyan kifogásokkal.

Tehát okkal vagyok büszke! Fel sem merül, hogy utolsó senkiként tekintsek magamra, büszke vagyok arra, amit csinálok, büszke vagyok arra, hogy csinálom.

Gondolkodj el ezen. A reális önértékelés nem azt jelenti, hogy le kell senkizned magad! Azt jelenti, hogy nem vagy ok nélkül büszke.

De ha van okod rá - akkor miért ne?

2014. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
2 év Albérletben lakok egyedül bérlek egy külön bejáratú szobát
2014. márc. 9. 22:02
 47/51 A lány neve: Béke ***** válasza:

Stimmel, én is munka mellett, levelezőn csinálom a főiskolát. S nincsen párom, de időm sincs ezen agyalni, szomorkodni. Lefoglalom magam, vannak céljaim, terveim, álmaim, ezekért teszek, nem a párnát sírom tele.


Ezért adtam ilyen tanácsokat.

2014. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

"2#. cö-cö..."Például ha rossz az állásod, keress jobbat. "


Könnyű ezt mondani! A mai világban? Mire fel? Ha otthagyja a munkát és lenne másik munka, így becsajozna?

Ez lenne a megoldás? Kötve hiszem! "


Pedig így van! Csak meg kell tanulni szöveget értelmezni. Ha ő maga elégedetlen magával, akkor nem várhatja el, hogy egy lány így érezzen.

Azt meg sehol nem írtam, hogy hagyja ott az állását. Az marhaság. Akkor mondjon fel, ha megvan az új hely. De nem csöbörből vödörbe új hely, hanem olyan, amit szeret és ahol büszke lehet a munkájára. Mert ha jól érzi magát, az látszik rajta és vonzóbbá teszi. Így már világos?

2014. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Téma:off! Ezt a levelező learn fősulit hogy csináljátok? 3 éve jelentkeztem a Szegedi egyetemre Néprajz szakra. Fel is vettek és nem tudtam befizetni a féléves tandíjat.


2 éve megint jelentkeztem, de már pszichológia szakra, fel is vettek, de nem tudtam befizetni a tandíjat.


1 éve megint jelentkeztem, az egyik pesti egyetemre, Történelem szakra. Fel is vettek, de megint nem tudtam elkezdeni, nincs pénz tandíjra.


Téma: ON!

2014. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Felvettek államin vagyok
2014. márc. 9. 22:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!