Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak így elszállva...

Miért vannak így elszállva maguktól a mai csajok akik még szabadon vannak és miért nem adnak esélyt soha, hanem helyette udvariasan leráznak?

Figyelt kérdés
26f
2014. márc. 9. 20:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? ilyen esetekkel vagyok tele..


Általában csak a netes ismerkedésre van időm..

Ha nagy ritkán összejön hogy sikerül egy randi vagy csetelünk csak. és egyszercsak eltünik csak én keresem aztán nagy nehezen vagy kiderül hogy felejtős vagyok vagy váladzra sem méltat. Igen a csetelés után idővel unalmassá válok nem tehetek róla de unalmas ember vagyok. Munka és tanulásról szól az életem semmi kikapcsolódás de amugy koncertekre és diszkóba sem vágyok.. Alkoholt sem iszok egyéb okokból.

2014. márc. 9. 20:28
 22/51 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy sok lány igenis irreálisan magas elvárásokkal áll elő, és miközben sarokban elbújós kis nyuszik, sopánkodnak, hogy rájuk se néz senki (gyaníthatóan ők csak az átlag feletti pasikat tartják valamire), pedig ők se nagy számok, csak éppen azt hiszik, hogy majd a két szép szemükért beléjük szeret a szőke herceg.
2014. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

21#. Bazzeee! Nagyon görcsös vagy még! Nem félegyházán laksz?

A lényeg, hogy senki sem tökéletes hidd el! Ezt fogd fel átmeneti állapotnak, amin túl fogsz lépni, kellő segítséggel és hozzáállással!


Majd folytatom, hogyan....:))


Most át adom a szót: A lány neve béke nevű hallgatónknak!

Tessék béke asszony, öné a szó! :))

2014. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Én nem tudok hódítani próbáltam versekkel próbáltam kedvességgel rózyákkal ajándékokkal randira invitálásokkal csókkal ami nagyrészt el is volt utasítva igaz nem mindig.

De semmi.. Egész nap azon vagyok jobb híján neten cseten hogy legyen valaki akivel komolyra fordulhatna de senki nem vesz komolyan.. Mindig egyoldalú a dolog én szeretném de ők nem velem köszi de nem csak ennek ritkán adnak hangot.

2014. márc. 9. 20:34
 25/51 anonim ***** válasza:
és 5 komment alatt is kibújt a szög a zsákból. Igen, nem akarok egy halálvágyó emberrel randizni, aki mindenért a környezetet hibáztja és sír, mert ő a bérnemtommi rabszolgája. Nincs időd? arra van időd, amire áldozol!
2014. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A lány neve: Béke ***** válasza:
100%
Ajj, doktor úr, nem csak ez a baj! Baromi önző is vagyok. Képzelje, nem érdekel neten a kritikák. Pedig sok az okos ember, tudom, és azt is, hogy két mondat után ismernek, jobban, mint a saját anyám. Mégsem érdekel. Mondja, elvesztem végleg? Mit tehetnék? Hogy érdekeljen egy vadidegen szava? Annyira szégyellem magam, segítsen :(
2014. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Pesten lakok, nem az adott személy vagyok akire gondolsz de ezek szerint van pár ilyen ember.

Nekem mindenesetre 26 év alatt még kapcsolatom sem volt..

2014. márc. 9. 20:38
 28/51 anonim ***** válasza:

"Nincs időd? arra van időd, amire áldozol!"


Tipikus ostoba egyetemista liba duma. Majd ha nem apuci-anyuci tart el, akkor lehet jönni az ilyesmivel! Munka és tanulás mellett nem csoda ha nincs sok ideje.

2014. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A lány neve: Béke ***** válasza:
100%
Neked kérdező : Könyörgöm, szedd már össze magad. Nem 86 éves vagy, hanem 26. Nem telt le az életed, nem vesztettél semmit. De egy siránkozó, örömtelen, keserű ember senkinek fog kelleni. Foglald már le magad valamivel, keress olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek, utána jöhet a szerelem. Miért csak párkapcsolatban lehet boldognak lenni ???
2014. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Én nem tudok boldog lenni.. Csak akkor lennék boldog ha szeretetnék valakit aki engem is szeret ennyi. Túl nagyok az igényeim az életben szerintem.. Másnak tálcán kínálja az élet én meg mindig a legkegyetlenebb módon kell pórul járnom porba döngölve érzem magam.
2014. márc. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!