Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak így elszállva...

Miért vannak így elszállva maguktól a mai csajok akik még szabadon vannak és miért nem adnak esélyt soha, hanem helyette udvariasan leráznak?

Figyelt kérdés
26f
2014. márc. 9. 20:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

26.#.Igen volt egy hasonló srác abban a térségben!

26 évesen még nekem sem volt kapcsolatom! :)


Budapest azért hely szempontjából jobb, mint pl. egy vidéki község. De, ez csak az én szubjektív véleményem!


Ami az eddigi közeledési kísérleteket illeti, meg tudlak érteni, én is abban a cipőben jártam! Totál szinte ugyanígy!


Ami ezeket a rózsa, meg csók, meg nem is tudom hírtelen mit írtál...el kell felejtened! A lányoknak más kell!

Ha keményen, félvállról vennéd már egy-két lány felfigyelt volna rád, mindenféle erőszakkal, görcsös közeledés nélkül!


De, most inkább a hallgatónknak, béke lány asszonynak átadom a szót!

Légyszi béke, pár tanáccsal szolgálj, eme nehéz helyzetben levő sorstársunknak!

Tessék a mikrofon! :)

2014. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A lány neve: Béke ***** válasza:
Én már leírtam. El kell felejteni azt, hogy csak a párkapcsolat tud boldoggá tenni. Tény, hogy sokat dob a dolgon, ha az ember szerelmes és viszonozzák, de ha nincs, akkor sem kell ám kötél után nyúlni. Vagy neked csak egyetlen célod van az életben, méghozzá az, hogy szerelmes legyél? Mert azzal pl jól lakni sem fogsz. Ezer más dolog van, ami örömöt tud okozni, azzal kell foglalkozni. A szerelem meg jön majd magától, ha görcsösen, boldogtalanul keresed, csak rosszabb.
2014. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Akkor csak meggyorsítom a folyamatot hidd el nem kersnek ha én nem "erőlködök" akkor rögtön az elején vége.


Érdekes mert a "férfinek kell hódítani" de amint megpróbálja rá van ragasztva az intellektuális feminista bélyeg hogy "nyomul".. semmi nem jó.. illetve nem mindegy kitől jön a közeledés..


Egy helyes jóképü csávotól vagy egy átlagos huszadrangu magányos rendes senkitől..

2014. márc. 9. 20:54
 34/51 anonim ***** válasza:

32#. Nagyjából így van! Ez egy erős 4-es.

Szünetben keress meg!


Az eset feltérképezése, diagnózis jónak mondható!


De, most légyszíves írj megfelelő kiutat ebből és megoldást!

Vagyis, kiút=megoldás.


Tehát akkor a kérdező, pontosan mit tegyen?

2014. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Mégis mitől legyek boldog amikor semmire nincsen időm bérrabszolgaként örülök ha haza esem aludni és jó esetben jut egy kevés időm tanulásra az estéim amiket itthon töltök magányosak és cseteléssel történek hátha valakivel komolyra fordúl de nem én Rák jegyü ember vagyok akiknek fontos a romantika a törőséd az érzelmek.. ne vagyok az a modern szingli típus átlag tv-t sem nézek mert gyűlölöm az agymosást
2014. márc. 9. 20:58
 36/51 anonim ***** válasza:
21: A hozzáállásodat nem elemezném ki, azt megtették páran, ezért igazából csak ehhez a válaszhoz szólok hozzá. A netes társkeresés azért más, mint a személyes, gondolj bele, a legtöbb lányra napi 10-20 ember ír rá, nyilván hamar lekoptatják azt, aki nem olyan érdekes. Azt javaslom, minél előbb kérj személyes találkozót, és tudom, hogy nincs sok időd (nekem se) de próbálj élőben ismerkedni legalább a munkahelyen és a suliban.
2014. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A lány neve: Béke ***** válasza:

Írjál te megoldást, kicsi okostojás! :)


Ahhoz képest, hogy mennyit foglalkozok a szerelmi életeddel, pedig nincs is. Mi lenne, ha a meglévő dolgokat értékelnéd? A valóban birtokodban lévő dolgokat fejlesztenéd, velük foglalkoznál?


Semmit nem tudsz tenni, a szerelem nem kierőszakolható. Kiérdemelhető. Neked is, a másik félnek is. Egyszer csak összefutsz vele, és hirtelen egyértelmű lesz az egész. Ezt keresni... A vizet próbálod megfogni.


És még annyi, hogy a próbálkozás és a nyomulás közt van különbség. Ha azt mondják, nyomulsz, valamit rosszul csinálsz.

2014. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
#32: Nem igaz, hogy a szerelem jön magától. Rengeteg lánnyal próbálkoztam már "tét nélkül" ismerkedni, bár tény, hogy vannak hibáim, és nem görcsöltem rá semmire, egy idő után mégis eljött a totális lelki összeomlás a kudarcok miatt. Talán csak én vagyok lúzer, mégse hiszek abban, hogy a szerelem a legváratlanabb időpontban jön.
2014. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

A baj az hogy annyira depressziós vagyok hogy az egyébb dolgokkal sem tudok úgy fogalkozni ahogy kell itt van a mai nap is elment ezzel ahelyett hogy tanultam volna..


Mert olyan nagy bűn ha au ember társra vágyik.. :(

2014. márc. 9. 21:07
 40/51 anonim ***** válasza:

37#. idézet: " Mi lenne, ha a meglévő dolgokat értékelnéd? A valóban birtokodban lévő dolgokat fejlesztenéd, velük foglalkoznál? "


Béke asszony! Ilyen közhelyeket felesleges írni! Ezek igazak csak ebből a kiútat nem tudja kihámozni a kérdező!


Lehet, hogy szerelmet is keres a kérdező, de nála sem úgy működik ez, hogy "itt a gombóc kabd be hamar!"!


A kérdező szvsz. egy tartalmas jó kapcsolatot keres, amiből bármi kialakulhat!


Ehhez kellene valamilyen jó tanács, hogy pontosan hol és hogyan tudná vagy tudja ezt megvalósítani!


Ehhez, tudni kellene pontosan hova jár dolgzni, hol tanul, milyen időközönkét érintkezik társasággal, ott kik vannak, vannak-e ismerősök akikre támaszkodhatna és segítséget nyújtanának!

Valahogy így kezdeném el a megoldást...


Most átadom a mikrofont a ma már jó jegyet kapott hallgatónk: Béke lány hallgatónknak!

2014. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!