Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak számára a siker...

Férfiak számára a siker kulcsa az izmos test?

Figyelt kérdés
minden izmos fiúnak van állandóan barátnôje.ennyi kell a sikerhez?kigyúrom magam oszt kész?
2014. márc. 8. 05:16
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Én 186/75 vagyok de elég vékonynak érzem magam
2014. márc. 8. 08:51
 22/32 anonim ***** válasza:
A te paramétereid szerintem teljesen jók
2014. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nem...
2014. márc. 8. 09:04
 24/32 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, én vagyok itt rá az élő példa. Magas vagyok, izmos, jóképű. De sajnos néhány gyerekkori trauma miatt magamba fordultam és hát az ismerkedési készségem 0. Kapom a lányoktól folyamatosan a jeleket, de nem tudok vele mit kezdeni. Szóval azt mondanám ez csak egy kifogás, jó duma és önbizalom kell a lányokhoz, semmi több. 23F
2014. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A param3tereid egy kamaszra jellemzőek.
2014. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ja és nem minden lánynak tetszik az izmos test, nekem is mondták már, hogy ez túl sok és vegyek vissza. Előző voltam (23f)
2014. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
19 vagyok...
2014. márc. 8. 09:21
 28/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem csoda.

Ez normálisnak tűnik.


Sporttal/kajával hogyan állsz?

2014. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Szoktam sportolni,egy éve saját testsúllyal fegyencedzés,egy hónapja konditerem,a kajaadagot is növelem.Nem rég egyébként 80 kg voltam,csak volt egy vírusos gyomorbetegségem és nagyon lefogytam evidens okokból kifolyólag :D
2014. márc. 8. 09:32
 30/32 anonim ***** válasza:

a gyúrás és a csajozás arányos egymással.

ne érts félre, a csajoknak nem csak az izmos pasik jönnek be.

de a lányokat tény és valós h felcsigázzák az izmos paik.

igazából ez a srácon múlik.

elkezd gyúrni h felszedjen valakit, aztán h megtartsa, aztán ha nem jön össze egy másik lány miatt folytatja.

ez igazából azért van, mert az ő önérzetét javitja a legjobban ha jó bőrben van.

Nem kell kigyúrnod magadat ahoz h sikeres legyél. ha igy is jól érzed magad, akkor találni fogsz vkit, aki igy szeret téged.

2014. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!