Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak számára a siker...

Férfiak számára a siker kulcsa az izmos test?

Figyelt kérdés
minden izmos fiúnak van állandóan barátnôje.ennyi kell a sikerhez?kigyúrom magam oszt kész?
2014. márc. 8. 05:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Önbizalom kell,oszt kész.Általában a kigyúrt pasiknak van is önvizalmuk,pont azért mert foglalkoznak a testükkel ,így szépnek látják magukat. Az már más kérdés,hogy ez valóban így van-e...

Nem kell kigyúrni magadat,például nekem se jönnek be az izomagy típusú emberkék.De ha egy kis önbizalmmal és egy kevéske humorral rendelkezel,az nem hátrány..:)

2014. márc. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Oszt kész
2014. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az izmos, gyúrós faszikat. Mondjon mindenki amit akar, nekem nem jönnek be. Ha egy olyan lányt fogsz ki, aki szintén nem szereti az izomagyakat, akkor lőttek az önbizalomnövelésnek.
2014. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez már csak úgy van, hogy ha azokra a csajokra hajtasz rá, akiknek csak a kinézet számít, akkor koppanni fogsz, mert mindig lesz egy izmosabb, akire rá fognak mászni, te pedig majd kesereghetsz, hogymilyen szemetek a csajok.
2014. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan,akinek nem számít a kinézet,max. az ízlésük különböző.És az izmosságnak is van egy határa.
2014. márc. 8. 07:57
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Mintha kigyúrni magad olyan könnyű kenne..

De utálom ezt a szót,gyúrni a pék szokott.


Van pár rendesen edző,elég izmos ismerősöm,mindegyik sikeres a nőknél ahhoz képest hogy elvileg egyik sem szereeti az izmojat..

2014. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ez csak amolyan irónia akart lenni.Tudom mennyire nehéz izmot felszedni,de ez számít a legjobban a nőknek.
2014. márc. 8. 08:04
 8/32 anonim ***** válasza:
6-os: Nem lehet, hogy ez azért van, mert amellett, hogy edzenek, nem mellesleg nagyszerű emberek is egyben? Mert pl. ha ez a kritérium teljesül, akkor nem hiszem, hogy visszautasítanának akárkit is azért, mert nem szeretik az izmos férfiakat.
2014. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, de el vagy tévedve. Egy nőnek mindig a személyiség számít, ami megszépítheti a satnya külsőt is. Ha egy idióta hülyegyerek el kezd edzeni, attól még ugyanolyan idióta hülyegyereke marad, max. arrogánsabb lesz.
2014. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

De mindenki szereti az izmos férfiakat kivétel nélkül.

és nem az ilyenekre gondolj:

[link]

a szép,izmos alkat minden lánynak bejön.

2014. márc. 8. 08:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!