Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erre miért csak kevés ilyen...

Erre miért csak kevés ilyen lány van?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszerűen az ilyen szőke hosszú hajtól megbolondulok !


Csak egy hasonló lányt ismerek, csak az sajnos elég bunkú, nem valami jó a személyisége :S



2014. márc. 7. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen... nézd már meg az arcát, meg a szemeit. Ez ronda.
2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szép nő, örülnék ha én is így néznék ki. :)

18/L

2014. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha átlag-Anti vagy, akkor ennél a csajnál sem lenne esélyed, még akkor sem, ha nem lenne bunkó, kedvesen küldene el a hányásba, hidd el. Egyébként fogalomzavar, mert bunkó =/= visszautasít!
2014. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ez a kép az internetről van mit hencegsz vele csak örülnél ha ilyen csajod lenne
2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma már fineszesek a szöszik, fejlődtek már barnára festik a hajukat, hogy ne jöjjünk rá arra, hogy ő volt az a buta szöszi 6 évvel ezelőtt aki azt hitte a zebrára, hogy az szaggatott vonal és ott lehet előzni.
2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy hosszú sztori egy hasonló csajnak tetszettem, hanyagoltam egy másik lány miatt aki csak átvert, mikor észrevettem hogy vége akkor jöttem rá mit vesztettem el. (Elnézést most látom a helyes-írási hibát, de nem látom sötétbe a billentyűzetet.)
2014. márc. 7. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye voltál ember, de ezt valószínűleg tudod. Szerintem olyan hamar nem lesz szerencséd még egy ilyenhez, törődj bele, hogy elcseszted az esélyed.
2014. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :)
2014. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A lányok nagy része nem festi a haját és manapság egyre kevesebb természetes szőke lány van. Aki festi, sokaknak nem áll jól, ráadásul ha lenő, akkor csúnya. A szőkítés meg alapból árt a hajnak, persze a rendes festés is, de a szőkítés még jobban. Ráadásul erősen ajánlott fodrásszal csináltatni, ami havonta-kéthavonta nem kis összeg.

Másik dolog, hogy a képen látható hölgynek póthaja van. Enélkül alig lenne a vállánál hosszabb a haja. Póthajat meg még kevesebben rakatnak.

Tehát a válasz, hogy macerás, állandóan fodrászhoz kell járni, tönkreteszi a hajat és keveseknek áll jól.

2014. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
menj Svédországba :D
2014. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!