Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket ez taszít ha...

Fiúk! Titeket ez taszít ha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

14/L 172cm, 46kg. Barna hullámos haj, ami mellig er. Kek szem amire reggel sz.sprial kerul.:) Az orrom picit vastag.

Szeretem a rock zenét és a popot egy kicsit. Imádok beszélni és..hát sokan hipperaktivnak tartanak mert sokat nevetek és szervezkedek. Sok barátom van, akik igazából haverok. Szeretek, sot imadok olvasni. Példaképem Demi lovato es Jim Morrison. Kicsit perverz vagyok (barátnőkkel).

Eros lánynak tartom magam vagy jó színésznek, mert a családi hátterem azért nem fenyes es mindennapi. Szoval ennek ellenére is próbálom a maximumot.kihozni, de sokszor kiborul a bili, mert ,,labilis vagyok..". Hű nagyjából ennyi.:)


Kérdés..miért taszítom a fiúkat? Jó fiatal vagyok, de..


2014. márc. 5. 21:02
1 2
 11/18 anonim válasza:
Miért taszítana? XD Habár külsőre nem nagyon tudlak (leírás alapján semmi gond :)), attól még a belsőd az pont ideál :) Úgy értem, hogy zene, családi háttér (nekem is húzós :/). Csak olvasni nem szeretek, csak izgalmas történeteket, ilyen Egri Csillagok és hasonló kötelezőktől a hideg futkos a hátamon xDDD Amúgy írsz privit? :D Csak beszélgetni, kicsit uncsizok haverok meg kockulnak állandóan :// xD
2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Engem az taszít, hogy már 14 évesen sminkelsz, és Jim Morrison a példaképed O.o


Éretlen vagy.

2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezek a perverz dolgok miben nyilvánulnak meg?
2014. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi baj (17/f)
2014. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kék szem és barna hullámos haj. Engem már ezzel meghódítottál mert imádom ezt a párost. Amivel viszont elvágtad magad az hogy én 172cm vagyok. 19/F
2014. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) igazából...sokkkkal több lány van a suliba aki magasabb nálam nem.értem miért baj hogy magas vagyok..
2014. márc. 5. 21:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert fejlődik az evolúció, egyre magasabbak lesztek a fiúk pedig egyre kissebbek. :)
2014. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szeretem ha egy lány sokat beszél

F20

2014. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!