Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket ez taszít ha...

Fiúk! Titeket ez taszít ha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

14/L 172cm, 46kg. Barna hullámos haj, ami mellig er. Kek szem amire reggel sz.sprial kerul.:) Az orrom picit vastag.

Szeretem a rock zenét és a popot egy kicsit. Imádok beszélni és..hát sokan hipperaktivnak tartanak mert sokat nevetek és szervezkedek. Sok barátom van, akik igazából haverok. Szeretek, sot imadok olvasni. Példaképem Demi lovato es Jim Morrison. Kicsit perverz vagyok (barátnőkkel).

Eros lánynak tartom magam vagy jó színésznek, mert a családi hátterem azért nem fenyes es mindennapi. Szoval ennek ellenére is próbálom a maximumot.kihozni, de sokszor kiborul a bili, mert ,,labilis vagyok..". Hű nagyjából ennyi.:)


Kérdés..miért taszítom a fiúkat? Jó fiatal vagyok, de..


2014. márc. 5. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez így együtt sok(k) nekik(ünk) szerintem
2014. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem kéne taszítanod.

15/F

2014. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ebben (számomra) nincs semmi taszító. máshol lesz a hiba. de tényleg fiatal vagy még
2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond... Majd megtalálod az igazit , de még felesleges ezen gondolkodnod. Még nagyon fiatal vagy. Szerintem picit lehetnél több kg. 172 cmhez a 46 kg szerintem elég kevés.


F/18

2014. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pörögsz, zúgsz, aztán még le is vágsz egy nagy hisztit. Hosszú távon elképzelhető, hogy idegesítő vagy, de csak találgatok.
2014. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Küldj egy képet priviben ;)
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A "de" miatt!
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a 172 cm 46 kiló elgondolkodtató. én 19 évesen 163 vagyok és kábé egy tizesses nehezebb. Nem vagyok cingár, de kövér se. szóval te elég vékony lehetsz. gondolom, hogy ilyen típus vagy, ez nem gond, de figyelj oda, hogy egyél rendesen és sportolj sokat. Abból, amiket leírtál leginkább azt tudom elképzelni, hogy túl magas vagy a korodbeli fiúkhoz,sokan még felnőttként sem ilyen magasak. Nem tudom, milyen a testalkatod, de ha látszanak a csontjaid, az nem túl nőies. Nem bántani akartak, csak mivel nem is ismerlek, nem is tudom hogy nézel ki, abból gondolkozom, amit leírtál.
2014. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
na hát igazából ott a kulcs hogy fiatal vagy még :) annyira nem is kell még vonzani őket bár értem hajt a kiváncsiság, kicsit perverz vagy... sztem picit mindenki az, azzal hogy az orrod vastag vagy ne sztem ne foglalkozz mert az az utolsó ami pl nekem feltűnik :D Az meg ha erős idegrendszered van plusz egy jó dolog. A kék szemszín elég ritka szal tuti szép lehet :) Annyira sztem ne sminkelj max egy picit meg egy két kilót felkaphatsz mert hidd el nem a csontosokat szeretik sokan :) És hidd el ha még nem találsz senkit nem dől össze a világ. Majd jön egyszer egy .
2014. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
koplalsz?
2014. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!