Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire taszít az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire taszít az, ha egy lány mindig társaságban van?

Figyelt kérdés
Én például sohase vagyok egyedül, mindig van velem legalább 2 barátnőm, de nagyrészt még ennél is többen. Lehetséges hogy ezért nem mernek nálam a fiúk kezdeményezni?
2013. máj. 15. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig? Az ágyban jól jön plusz 2 csaj:)
2013. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még akár az is elképzelhető..
2013. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire
2013. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én is társasági vagyok de azért mikor hazamegyek mikor megyek az egyetemre akkor nem lóg rajtam 8 ember... :D Félsz egyedül vagy mivan?
2013. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mindiget nyilvános helyre értettem.
2013. máj. 15. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Am félénkebb srácok már nem mernének oda menni.Na meg aki tapasztalt az is 2x meggondolja mert jobban belehet égni.

Amúgy nem gáz,oda megy hozzád valaki és félre hív beszélgetni.Gondolom belemennél.

2013. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Akkor nem csak az van, hogy téged kell leszólítania, de közönség is van hozzá. Mindehez jön az is, hogy valószínüleg meg kell szakítania egy párbeszédet.
2013. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon! Igen, ezért nem mernek nálad a fiúk kezdeményezni.
2013. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!