Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, ti ha, meghallanátok,...

Laci911 kérdése:

Nők, ti ha, meghallanátok, hogy nem volt valakinek 30 évesen barátnője, mert nem volt lehetősége és nem volt megfelelő anyagi helyzetbe akkor mit szólnátok rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van nő aki ezt el fogadja ?

2014. márc. 4. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a következő kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2014. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Már miért ne kellene pénz egy kapcsolathoz? Minden program ingyen van? Busz, vonat, benzin, gázolaj, virág, ajándék, stb.

Ha valaki kifizeti a lakbért, a rezsit, s marad annyi hogy rendesen egyen a hónapban, esetleg van egy hobbija is, akkor mi marad "ismerkedésre" ? Örökké nem lehet a parkban sétálni, vagy csak 1-2 gombóc fagyit enni.

Egyáltalán nem elvetemült kifogás, s anem a nők tárgyiasításáról van szó.

36 F

2014. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Nyáron egy lány ül jó ideje egyedül egy padon. Odamész: Szia! Azt hallottam, hogy az XY fagyizóban ma 1 fizet 2 kap akció van. Épp fagyizni indultam. Tarts velem :)"


Majd jön a lánytól a sablon válasz:


"bocs, de épp a barátomat várom, aki lekéste a buszt, de már úton van"

2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elfogadom, ha szeretem. Hidd el, könnyebb ezt elfogadni, mint azt, ha valaki már átment a fél városon :-S
2014. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Viszont, nagy számok törvénye alapján az ember minél többet próbálkozik annál nagyobb esélye van a sikerre :)
2014. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, pár hónapja volt itt egy hasonló kérdés, csak az anyagi helyzetre való hivatkozás nem szerepelt a kérdésben, de minden más igen, jött vagy 80 válasz legalább (sajnos most nem tudom linkelni a kérdést), a nők több mint 90 %-a elutasító volt, "pffff, biztos van oka hogy eddig nem kellett senkinek, biztos beteg vagy valami fura hajlama van", "nem leszek tanárnéni", "ha másnak eddig nem kellett, nekem miért kelljen?", "biztos perverz", "pfff, de hogy egyetlenegy sem, ez ultragáááááz", "ennyi idősen nem vagyok hajlandó elviselni, hogy egy szűz férfi legyen mellettem, akit tanítanom kell"

Ilyen és ehhez hasonló válaszok garmadája volt olvasható.

A férfiak pedig úgy érzik hogy az anyagi helyzetük számít, nekem egy lány mondta, hogy a társkeresőkről nem tudja eldönteni a férfiak fotóit nézegetve, hogy ez most autókiállítás, vagy társkereső, a kocsit, vagy a hímneműt kell -e megszemlélni... Sokszor kedvet érez megkérdezni: eladó -e az autó...

2014. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, itt az egyik ilyen kérdés...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4859..


Lehet még találni ilyeneket, ahol a nők teljesen kiborulnak, ha ilyet megtudnak...

2014. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!