Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, ti ha, meghallanátok,...

Laci911 kérdése:

Nők, ti ha, meghallanátok, hogy nem volt valakinek 30 évesen barátnője, mert nem volt lehetősége és nem volt megfelelő anyagi helyzetbe akkor mit szólnátok rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van nő aki ezt el fogadja ?

2014. márc. 4. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van, én elfogadom. De azért az anyagi helyzetet ne okold ezért.
2014. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az, aki ezt képtelen elfogadni?
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen anyagi helyzet kell ahhoz hogy fogj egy nőt magadnak? Semmilyen. Férfinak kell lenni egy kis vérrel a pucádban, amit úgy látok neked nem adott meg a jó isten.
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt így benyögné, hogy az anyagi helyzete nem volt megfelelő ahhoz, hogy barátnője legyen, nem nagyon tudnék ezen mit elfogadni, borzasztóan taszító hozzáállás. Érthető, ha így nem akart tőled senki semmit, nekem se kellenél.
2014. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Definiáld azt, hogy nem volt anyagi lehetőséged.
2014. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne viccelj kérdező! Szerintem eléggé rossz súlycsoportban keresgéltél, hogy ezt kell mondd, a pénz miatt nem kellettél senkinek. A saját súlycsoportodban keresgélj, ne a kitartott plázacica típusú nőknél. Nem akarom elhinni, hogy egy értelmes nő először ne a személyiségedet nézné. Szerintem a hozzáállásoddal, felfogásoddal van a baj. Javaslok egy pszichodráma vagy önismeret kurzust. Vagy a kettőt kombinálva. Kerülj először tisztába önmagaddal.


Ötlet:

Nyáron egy lány ül jó ideje egyedül egy padon. Odamész: Szia! Azt hallottam, hogy az XY fagyizóban ma 1 fizet 2 kap akció van. Épp fagyizni indultam. Tarts velem :)

2014. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért a pénz annyira nem kizáró ok. Inkább kicsi és vékony a farkad pl 12-13cm vagy alacsony 170cm testalkatú vagy. Na ezek inkább kizáró okok mint az anyagi helyzet, amit sokkal jobban tolerálnak a fenti testi hibákkal szemben. 27/f
2014. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A jobb nőknek az kell ahogy észrevettem a csúnyább nők be érik simább emberekkel , még tehetséges férfiaknál is észrevettem , hogy sokkal szebb nőkkel vannak és tudják , hogy nem szeretik , hanem azért vannak velük mert valamit jól csinálnak ...nekem azt mondták vagy pénz vagy tehetség ,sima ember nem kap szép nő max meg ha megfizeti .
2014. márc. 4. 22:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem, de ha neked csak a pénzed, a legjobb tulajdonságod, az már gáz. De ezt se hidd el, ha túl kényelmetlen a valóság.
2014. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja igen. Addig, amíg egy megfizetendő árucikknek tekinted a nőket, nem is lesz normális nőd. Megérzik rajtad, hogy őket hibáztatod a sikertelenségedért, és csak egy tárgynak tekinted őket, és mily meglepő! fejvesztve menekülnek tőled. Csoda?
2014. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!