Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randizgatok egy fiúval, erre...

Randizgatok egy fiúval, erre megtudtam, hogy tegnap este csókolózott egy másik lánnyal egy buliban. Ugye nem gondolja velem komolyan?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmmm, attól függ, hogy hányadik randi, mióta találkozgattok és mennyire vagytok egymásnak bejövősek. Szerintem randizni egyszerre több emberrel, nem rossz dolog. Addig a pontig, amíg valamelyik partnerrel több is kialakul. Én olyankor lezárom a többi randipartneremmel a dolgot, és arra koncentrálok ami kialakulóban van. Ha még az elején vagytok, akkor lehet még nem ismert meg eléggé, hogy döntsön és/vagy még nem gondolja komolyan. Ha meg már régóta találkozgattok, akkro egyértelmű, hogy nem akar tőled komolyat.
2014. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy ezek után Te ugye nem gondolod vele komolyan?
2014. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb. egy-másfél hónapja találkozgatunk. Úgy vettem észre, hogy én is nagyon tetszem neki, dehát így már nem vagyok biztos benne. Nem tudom, mit kéne most tennem.
2014. márc. 2. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkro szerintem hagyd. Nem vesz komolyan.
2014. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amíg nem jártok azt csinál amit akar. ha ezt azután csinálná, hogy kijelentettétek, hogy egy pár vagyok, na onnantól probléma
2014. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös, hát nem egészen...

Szerintem akkor, amikor az ember találkozgat valakivel, mással nem szabad.

Amikor már nem, akkor kell keresni mást.

Ha nem is megcsalás, de mindenképp tisztességtelen a másikkal szemben.

2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezzel kb azt mondtad 6-os, hogy ez a kisközértes csajra nézve is tiszteletlenség. menj már... az osztálytársamra is az lenni, akinek bejövök? jó, aláírom, hogy szarul tud esni, de ez még nem megcsalás. erre nincs etiket...
2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De van ra etikett. En sosem talalkozgatok egyszerre tobb sraccal. Azzal kezdek alapbol talalkozni, aki erdekel, es szeretnem, hogy legyen valami. Nem csak ugy "miert ne" alapon. Ha egy pasi tobb csajjal talalkozgat az szamomra olyan, hogy mindenkeppen akar valakit, de nem akar mondjuk egy emberre fokuszalni, hanem biztosra akar menni. Tehat nem EN kellek neki, hanem VALAKI. En azt akarnam, hogy en kelljek egy sracnak, ne csak egy legyek a tobb eselyes kozul, aztan ha epp szerencsem van, akkor engem valaszt.


En a helyedben hagynam a fenebe.

2014. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hagyd a fenébe.. BIZTOS, hogy átejt. Lehet, hogy nem is csak csók volt. Velem is ezt csinálták.
2014. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!