Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem szeretem a sablon ismerked...

Nem szeretem a sablon ismerkedést, legszívesebben átugranám, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
L
2014. márc. 2. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Először nézz utána a "flegma" szónak.
2014. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tökéletesen ismerem a jelentését, de akármit mondok, te úgyis rám fogod aggatni.
2014. márc. 2. 14:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nem a kérdezőnek címeztem, hanem a 9-es szájkaratésnak.
2014. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

# 13:

Hát, nyugodtan definiálhatod nekem te is, hős fehér lovag. :3

2014. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánat, 74%-os!
2014. márc. 2. 14:41
 16/18 anonim ***** válasza:
ha felvetsz valami érdekeset, akkor hidd el, hogy senki nem az apjáról meg az anyjáról meg a suliról akar majd beszélgetni.
2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De akkor mit vársz, miről beszélgessetek, ha sem a normál ismerkedés, sem a durrbele szex nem jön be? Kell, hogy legyenek alapdolgok, amiket tudtok egymásról, ami alapján majd lehet mindenféléről beszélgetni. Persze nem egyhuzamban kell ledarálni ezeket a kérdéseket, hanem fokozatosan, ahogy egyre jobban megismeritek egymást. Ráadásul ha az embernek tetszik valaki, arról szeretne minél többet megtudni, legalábbis szerintem.
2014. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet ám irányítani a beszélgetést, terelgetni érdekes témák felé.

Ha hallgatsz magadról, akkor meg az jön le, hogy valami baj van veled, tudomisén, pszichés beteg vagy, bűnöző az apád, háromszor buktál általánosban...

2014. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!